Будущий 7-й зам Филатова сложил полномочия главы райсовета

06.10.2016 12:16

Сегодня, 6 октября, на сессии Центрального в городе Днепре райсовета его руководитель Александр Сидоренко сложил свои полномочия. Как известно, вскоре он должен стать седьмым заместителем городского головы Днепра Бориса Филатова.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала редактор ТРК «Регион» Елена Савенко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В команде мэра прибыло! Ну что же, можно поздравить городского голову Днепра с уже седьмым замом! Глава Кировского районного совета только что сложил полномочия в связи с повышением - назначением на должность заместителя городского головы», - рассказала она.

Новым главой райсовета избрали Артема Клюева, который до этого был заместителем Сидоренко. В райсовет, как и его теперь уже бывший шеф, Клюев прошел от партии «Видродження».

Читайте также: Филатов назначит своим 7-м заместителем бывшего регионала?

 

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Заместитель мэра Днепра, экс-председатель Центрального районного в городе Днепре совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

І це назва не просто територіальної одиниці, в цій назві - «сіль» Січеславського краю. Бо вона пронизана духом цієї землі, духом вільного козацтва п’ятьох СЛАВетних СІЧей!

Подробнее

Промова Валентин Наливайченко на з'їзді Руху "Справедливість" 3 січня.

Про основні кроки для відновлення справедливості в Україні. Рішуче наведемо порядок!

#Справедливість #Чесність #Відповідальність

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат