Будет ли в Днепре новый аэропорт?

03.01.2018 09:45

По словам нардепа Татьяны Рычковой, в Днепре к 2020 году планируется построить новый аэропорт

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Наше місто».

В этом году Министерство инфраструктуры начнет проектные работы взлетно-посадочной полосы. Старую надо полностью восстановить, чтобы она смогла принимать современные авиалайнеры. Что касается терминала, то сейчас специалисты решают, делать ли новый проект или взять за основу львовский.

Уже определили место расположения нового аэропорта - он будет находиться рядом с ныне работающим. Начинается оформление документов. Воздушные ворота Днепра станут более привлекательными как для пассажиров, так и для авиаперевозчиков.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва, председатель Днепровской городской организации партии БПП "Солидарность"
Подробнее
Комментарии
Krampf
04.01.2018
Бред, они мост не смогли сделать, а тут такой проект...короче болтовня.
анатолий
03.01.2018
на новом мосту много не украдешь... а аэропорт это то что надо...
Олександр
03.01.2018
Неприємно і огидно бачити як Ричкова виконує вказівки Порошека і як вона голосує! Особливо коли потрібно завалити боротьбу з корупцією! Своїх мізків немає а лиш маріонетка! Бпп- це майже всі злочинці !!
Nikandr
03.01.2018
Пока только болтовня, а воз и ныне там...
Андрій Миколайович
03.01.2018
Аеропорт потрібен ,,вчора,,тому треба в дуже короткий термін збудувати новий.В 19 році здати в експлуатацію.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю