Борис Філатов вручив п'яти родинам військових ключі від нових квартир

04.10.2019 15:45

Міський голова Дніпра Борис Філатов передав ордери та ключі від нових осель родинам п’ятьох українських військових. Чотири квартири – з-поміж тих, котрі мер обіцяв надати армійцям полку «Дніпро-1» у квітні 2019-го. Загалом за останні чотири роки місто придбало та передало 32 оселі дніпровцям, котрі цього потребують. Це — пільговики, бійці АТО/ООС, родини ліквідаторів Чорнобильської аварії, багатодітні сім’ї, родини загиблих поліцейських Ольги Макаренко та Артема Кутушева, повідомляє інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" з посиланням на прес-службу міськради.

«Це було обіцяно мною. Це – те мале, що ми можемо зробити для вас за те, що ви зробили для нашої країни. Тож живіть довго та щасливо. Мерщій беріться за новосілля!» — сказав Борис Філатов.  

Усі квартири придбали в рамках програми «Муніципальне житло». Нові власники попередньо оглядали свої оселі. Для родин із дітьми поруч є вся необхідна інфраструктура.

Ігор Кирильчатенко перебував на квартирному обліку за категорією «інвалід війни АТО». Чоловік працює у Дніпровському національному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка. Разом із дружиною Світланою, котра також є акторкою театру, пан Ігор виховує доньку та сина. Родина отримала трикімнатну квартиру по вул. Авіаційній.

Український військовий, а нині старший лейтенант поліції, Олександр Заїка разом із дружиною виховує трьох дітей. Cім’я отримала двокімнатну квартиру по вул. Молодогвардійській. Капітан поліції, учасник бойових дій Олександр Трикула отримав однокімнатну квартиру по вул. Орловській. Старшому лейтенанту поліції Владиславові Безпальку, котрий також має військовий досвід, вручили ордер на однокімнатну квартиру по вул. Чеботарьова.

У родині капітана поліції Руслана Янди та його дружини Альони зростає п’ятнадцятирічний син. Їм придбали двокімнатну квартиру по вул. Новоорлівській. Чоловік новим помешканням тішиться. Каже: після понад п‘ятнадцяти років життя в гуртожитку (у цьому ж районі), власна оселя для родини — чудовий подарунок.

«Чекали на квартиру з початку 2015 року. Враження хороші, нормальна квартира. Школа поруч є. Син задоволений, що в нього буде власна кімната. До кінця місяця, думаю, заїдемо», — розповів пан Руслан.  Щоб отримати ключі від нової квартири, чоловіка навіть на кілька днів відпустили із зони проведення ООС.

Ще одну, п’яту, квартиру, яку мер обіцяв передати армійцям полку «Дніпро-1», підготують ближче до нового року, бо через народження дитини у сім’ї одного з претендентів на житло, йому підшукують просторішу оселю.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю