Борис Філатов анонсував зустріч із громадськістю Дніпропетровська

14.01.2016 09:57

Про це йдеться в новому дописі очільника міста на його сторінці у соціальній мережі. Борис Філатов написав, зокрема, що рішення стосовно пропозиції призначення останніх днів прийняте і "тема закрита".

Про це пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу мера.

Міській голова також зазначив, що не боїться звітувати перед громадою.

"Дніпряни мене можуть навіть побити і викинути з крісла. Громадськість, зустрічаємося наступного тижня. Ви ж в курсі, що я ніколи не ховався від людей", - написав Борис Філатов.

Читайте також: Борис Филатов нас обманул, - журналист

Нагадаємо, нещодавно мер Дніпропетровська Борис Філатов призначив собі нового заступника, ним стала екс-регіоналка і соратниця Олександра Вілкула Світлана Єпіфанцева. Такі кадрові рішення призвели до великого резонансу серед активістів міста. При цьому Олександр Вілкул заявив, що їхня політсила проаналізує цю пропозицію стосовно голови дніпропетровського осередку "Опоблоку". Хоча сама Світлана Єпіфанцева ще раніше висловила згоду стати заступником Бориса Філатова.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Антон
15.01.2016
Это не мэр, это предатель и обманщик. Меня тошнит от этого человека. Я жалею, что голосовал за него. Скорее бы выборы! Су...
777
14.01.2016
Кто такой опоблок и как он относится к развязанной Россией войне против Украины и анексии Крыма?
Сергей
14.01.2016
это будет самый никакущий мер за всю историю города
Последние записи в блогах

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет