Борис Филатов завоевал доверие 68% жителей Днепра, - исследование

28.08.2017 10:15

Бориса Филатова поддерживают 68% днепрян. Об этом свидетельствуют результаты общенационального опроса украинцев, проведенного компанией GfK Ukraine.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

Среди респондентов - 1,2 тысячи днепрян. На днях социологические данные обнародовал Центр международных аналитических исследований Международного республиканского института (IRI). Так, на вопрос: «Вы одобряете или нет деятельность вашего городского головы и городского совета?» 68% процентов днепрян ответили, что поддерживают мэра Днепра Бориса Филатова. Муниципалитету доверяют 52% респондентов.

Кроме этого, согласно результатам опроса, 55% жителей города считают, что город развивается в правильном направлении. В тройке наиболее приоритетных отраслей, по мнению днепрян, - дорожная инфраструктура (45%), медицинская отрасль (38%) и жилищно-коммунальное хозяйство (37%).

Общенациональное исследование также определило отношение украинцев к действующему правительству, внутренней и внешней политике Украины и электоральные настроения в стране в целом.

Сбор данных по всей территории Украины, за исключением оккупированных территорий Крыма и Донбасса, длился с 9 июня во 7 июля. Погрешность не превышает 1,7%.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю