Борис Филатов закрыл свой сайт

21.11.2016 09:00

Мэр Днепра Борис Филатов закрыл свой персональный сайт. Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Открытый накануне местных выборов в 2015 году сайт borysfilatov.com отныне недоступен. Примечательно, что это произошло в канун годовщины избрания нынешнего городского головы.

Напомним, что на данном ресурсе содержалась информация о ходе избирательной кампании, предвыборная программа, обещания самого Бориса Филатова и множество других материалов.

Читайте также: Филатов признал, что его советники ничего не понимают в работе

 

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю