Борис Филатов вошел в десятку популярнейших блогеров

16.03.2015 12:30

Народный депутат Украины, бизнесмен и журналист из Днепропетровска Борис Филатов вошел в десятку самых популярных украинских политиков и блогеров в "Фейсбук" в марте 2015 года. Среди других выходцев из Днепропетровщины в список попали Дмитрий Ярош, Юрий Береза и Юлия Тимошенко.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Исследование самых популярных пользователей социальной сети провел портал "Sostav.UA". Первое место занял Президент Украины Петр Порошенко - более 330 тыс. подписчиков.

Борис Филатов занимает восьмое место, у него около 150 тыс. подписчиков.

Глава "Правого сектора" Дмитрий Ярош занимает 14 место - 115 тыс. подписчиков.

Экс-премьер Юлия Тимошенко на 20 месте - 86 тыс. подписчиков.

Другой днепропетровец - нардеп Юрий Береза - находится на 74 месте, у него около 19 тыс. подписчиков.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю