Борис Филатов прокомментировал конфликт Коломойского и Порошенко

23.06.2017 11:21

Городской голова Борис Филатов считает, что в конфликте бизнесмена Игоря Коломойского и Президента Петра Порошенко больше субъективных, чем объективных причин.

Об этом он заявил в прямом эфире skrypin.ua, сообщает Интернет-издание«ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Кто-то кого-то не так лайкнул в Фейсбуке, кто-то не так высказался, - и пошло поехало. В этом конфликте 80% амбиций, обид и субъективизма всех участников. Иногда, возможно, необходимо простить и забыть. Нужно отпустить ситуацию. У меня был такой случай, когда депутат горсовета бегал два года по городу и говорил обо мне гадости. Потом пришел проситься в коалицию. И я простил, принял. Может, и им нужно так сделать», - сказал он.

Читайте также: Филатов озвучил свои планы относительно второго мэрского срока

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
ку
25.06.2017
Неее знаю как кто а я лично за Коломойского который защитил Днепр и если бы не он то порошенко и его команда не защитил бы его никогда! Я так думаю!
оригинал
23.06.2017
Я не пойму, причем тут путлер, до наших воров ? Эти воруют, а кто то там гдето виноват))) Маразм.
сергей
23.06.2017
точно так и надо назло фашику путлеру
влад
23.06.2017
как простить и забыть стыренные миллиарды??? Да вас всех одной метлой сраной из Украины выгнать!
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю