Борис Філатов підбив підсумки 36-ї чергової сесії міськради Дніпра

24.10.2018 14:00

24 жовтня відбулася 36-та чергова сесія міськради Дніпра. Засідання тривало близько півтори години. За цей час міським обранцям вдалося ухвалити низку важливих для міста рішень.

Про це повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" з посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.

«Засідання відбулося в робочому режимі. Були жваві дискусії стосовно програми боротьби з амброзією. Однак це було питання електронної петиції. Ми його підтримали, адже для міста це важливо. Над наповненням програми боротьби з амброзією працюватимуть фахівці та профільний департамент і комісія», – сказав міський голова Дніпра Борис Філатов під час брифінгу.

Крім цього, на 36-й сесії повноваження щодо органів самоорганізації населення передали від районних рад до мерії. Відтак ОСН зможуть отримувати ширші можливості та фінансове забезпечення. Водночас у муніципалітеті вже ухвалили рішення про ліквідацію райрад у наступній каденції. Тож до кінця нинішньої їхні повноваження перейматиме міська рада Дніпра.

«Я хочу «опустити» гроші вниз. Щоб у кожному селищі та мікрорайоні була нормальна робоча структура, котра розглядатиме питання безпосередньо ввіреної їм території», – додав очільник Дніпра.

Також депутати втричі збільшили період збору підписів для електронних петицій – з 30 днів до 90-та. Крім цього, за новими правилами, щоб потрапити на розгляд, документ має зібрати тисячу голосів, а не 900, як раніше. Ініціатива допоможе людям більш виважено підходити до голосування за різні пропозиції та дасть удосталь часу для роздумів. Борис Філатов наголосив: місто постійно змагається за першість у рейтингах різних антикорупційних організацій.

«У мене була розмова з виконавчим директором Transparency International Ukraine паном Юрчишиним. Він просив надто не підвищувати поріг, адже у цьому немає особливої необхідності, однак це дасть негативний сигнал та знизить, зокрема, показники міськради Дніпра у рейтингах відкритості влади», – сказав міський голова.

Серед важливих рішень сесії також і голосування за земельні питання містян. Міськрада повинна «випускати» такі питання дніпровців за прискореною процедурою. Борис Філатов назвав це своєю принциповою позицією. Так, у мерії діє оновлена процедура, за якою такі справи опрацьовують центри надання адміністративних послуг, а не земельний департамент.

Комментарии
Марія
03.11.2018
Де я можу побачити чи потрапило моє земельне питання на 36 сесію ?
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю