Борис Філатов підбив підсумки 36-ї чергової сесії міськради Дніпра

24.10.2018 14:00

24 жовтня відбулася 36-та чергова сесія міськради Дніпра. Засідання тривало близько півтори години. За цей час міським обранцям вдалося ухвалити низку важливих для міста рішень.

Про це повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" з посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.

«Засідання відбулося в робочому режимі. Були жваві дискусії стосовно програми боротьби з амброзією. Однак це було питання електронної петиції. Ми його підтримали, адже для міста це важливо. Над наповненням програми боротьби з амброзією працюватимуть фахівці та профільний департамент і комісія», – сказав міський голова Дніпра Борис Філатов під час брифінгу.

Крім цього, на 36-й сесії повноваження щодо органів самоорганізації населення передали від районних рад до мерії. Відтак ОСН зможуть отримувати ширші можливості та фінансове забезпечення. Водночас у муніципалітеті вже ухвалили рішення про ліквідацію райрад у наступній каденції. Тож до кінця нинішньої їхні повноваження перейматиме міська рада Дніпра.

«Я хочу «опустити» гроші вниз. Щоб у кожному селищі та мікрорайоні була нормальна робоча структура, котра розглядатиме питання безпосередньо ввіреної їм території», – додав очільник Дніпра.

Також депутати втричі збільшили період збору підписів для електронних петицій – з 30 днів до 90-та. Крім цього, за новими правилами, щоб потрапити на розгляд, документ має зібрати тисячу голосів, а не 900, як раніше. Ініціатива допоможе людям більш виважено підходити до голосування за різні пропозиції та дасть удосталь часу для роздумів. Борис Філатов наголосив: місто постійно змагається за першість у рейтингах різних антикорупційних організацій.

«У мене була розмова з виконавчим директором Transparency International Ukraine паном Юрчишиним. Він просив надто не підвищувати поріг, адже у цьому немає особливої необхідності, однак це дасть негативний сигнал та знизить, зокрема, показники міськради Дніпра у рейтингах відкритості влади», – сказав міський голова.

Серед важливих рішень сесії також і голосування за земельні питання містян. Міськрада повинна «випускати» такі питання дніпровців за прискореною процедурою. Борис Філатов назвав це своєю принциповою позицією. Так, у мерії діє оновлена процедура, за якою такі справи опрацьовують центри надання адміністративних послуг, а не земельний департамент.

Комментарии
Марія
03.11.2018
Де я можу побачити чи потрапило моє земельне питання на 36 сесію ?
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю