Борис Филатов опубликовал список помощников

01.02.2015 10:30

Согласно подписанному недавно распоряжению спикера Верховной Рады Украины Владимира Гройсмана народные депутаты Украины начали публиковать списки своих помощников.

Об этом пишет интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

В этот раз стало известно, кто является помощниками народного депутата из Днепропетровска, экс-заместителя председателя Днепропетровской областной государственной администрации, журналиста и бизнесмена Бориса Филатова.

На сайте Верховной Рады Украины ими числятся:

- Побединська Тетяна Федорівна,

- Астіон Василь Миколайович,

- Біла Дар'я Олегівна,

- Гендін Євген Марксович,

- Глядчишин Геннадій Вікторович,

- Дегтяренко Ірина Романівна,

- Залогіна Світлана Сергіївна,

- Кошляк Михайло Анатолійович,

- Кучер Василь Михайлович,

- Молошна Олена Леонідівна,

- Новикова Наталія Василівна,

- Павлов Артем Григорович,

- Полякова Тетяна Дмитрівна,

- Рубан Володимир Володимирович,

- Рубан Даниіл Володимирович,

- Тітарєв Владислав Олександрович,

- Федько Юрій Михайлович,

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
ангелочек
02.02.2015
Интересно а Боря им со своего кармана платит, или как и квартиру оплачивает - с бюджетных
вася
01.02.2015
АХ... сколько дармоедов, и это считай у каждого по столько!
Іван
01.02.2015
Це 17 помічників у кожного депутата.Помножити на 450 =7630.А скільки ще всяких політінститутів з політологами,експертами і прочими паразитами.Боже допоможи народу прокормити,обути і одіти їх.
мврія
01.02.2015
мені подобається.прямий,відвертий,серйозний,без всяких хитромудрих замашок.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю