Борис Філатов розповів про головні рішення 30-ої чергової сесії міськради Дніпра

21.02.2018 15:30

Під час 30-ої чергової сесії 21 лютого депутати ухвалили, зокрема, нову програму відновлення ветхого та аварійного житлового фонду, а також зміни до рішення про ставки земельного податку, розмір орендної плати за землю, пільги зі сплати земельного податку на території міста.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міськради.

Коментуючи підсумки сесії міськради, очільник Дніпра Борис Філатов зазначив: результатами засідання він задоволений. Так, мер Дніпра привітав одноголосне рішення міських обранців стосовно осуду антисемітських проявів одного із депутатів.

«Це має серйозне політичне значення. Незалежно від політичної та партійної приналежності депутати продемонстрували територіальній громаді, що ми – багатонаціональне та поліконфесійне місто, в якому немає місця ксенофобії та міжнаціональній ворожнечі. Хотілося б, щоб правоохоронні органи, отримавши таку резолюцію мерії, ухвалили максимально жорсткі рішення», – сказав Борис Філатов.

Серед інших важливих рішень міський голова відзначив зміну податків і ставок орендної плати за землю. Так, ставка орендних платежів для усіх осіб, у кого укладені договори оренди, знижується вперше. Для тих, хто має договір оренди, ставку знизять з 3 до 2,3%. Якщо договір не укладено, ставка становитиме 3%.

За наявності актів постійного користування ставку податку та платежів зрівняють зі ставкою, що стосується договорів оренди. Таким чином, буде єдина ставка для всіх. Борис Філатов зауважив, що у випадку, якщо це рішення не сприятиме збалансуванню бюджету, воно отримає необхідні корегування.

«Ми проводимо сесії щомісяця. Вони проходять продуктивно та плідно, з дискусіями. Ухвалюються всі рішення, необхідні для нормального функціонування міського господарства», – додав очільник Дніпра.

Крім того, в рамках нової програми відновлення та реконструкції ветхого та аварійного житлового фонду у Дніпрі цьогоріч проведуть комплексне обстеження 181 будинку.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю