Борис Філатов розповів про головні рішення 30-ої чергової сесії міськради Дніпра

21.02.2018 15:30

Під час 30-ої чергової сесії 21 лютого депутати ухвалили, зокрема, нову програму відновлення ветхого та аварійного житлового фонду, а також зміни до рішення про ставки земельного податку, розмір орендної плати за землю, пільги зі сплати земельного податку на території міста.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу міськради.

Коментуючи підсумки сесії міськради, очільник Дніпра Борис Філатов зазначив: результатами засідання він задоволений. Так, мер Дніпра привітав одноголосне рішення міських обранців стосовно осуду антисемітських проявів одного із депутатів.

«Це має серйозне політичне значення. Незалежно від політичної та партійної приналежності депутати продемонстрували територіальній громаді, що ми – багатонаціональне та поліконфесійне місто, в якому немає місця ксенофобії та міжнаціональній ворожнечі. Хотілося б, щоб правоохоронні органи, отримавши таку резолюцію мерії, ухвалили максимально жорсткі рішення», – сказав Борис Філатов.

Серед інших важливих рішень міський голова відзначив зміну податків і ставок орендної плати за землю. Так, ставка орендних платежів для усіх осіб, у кого укладені договори оренди, знижується вперше. Для тих, хто має договір оренди, ставку знизять з 3 до 2,3%. Якщо договір не укладено, ставка становитиме 3%.

За наявності актів постійного користування ставку податку та платежів зрівняють зі ставкою, що стосується договорів оренди. Таким чином, буде єдина ставка для всіх. Борис Філатов зауважив, що у випадку, якщо це рішення не сприятиме збалансуванню бюджету, воно отримає необхідні корегування.

«Ми проводимо сесії щомісяця. Вони проходять продуктивно та плідно, з дискусіями. Ухвалюються всі рішення, необхідні для нормального функціонування міського господарства», – додав очільник Дніпра.

Крім того, в рамках нової програми відновлення та реконструкції ветхого та аварійного житлового фонду у Дніпрі цьогоріч проведуть комплексне обстеження 181 будинку.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю