Борги перед працівниками "Південмашу" скоротили на 24,8 млн грн

17.03.2015 13:57

6 березня працівникам заводу «Південмаш» сплатили 12 млн грн заборгованості із заробітної плати. Минулої п’ятниці, 13 березня, підприємству перерахували ще 25,3 млн грн., з яких 12,8 млн грн отримали працівники. Загалом вже виплачено 24,8 млн грн.

Про це заявила речник облдержадміністрації Олена Кальянова під час щотижневого брифінгу, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Вона повідомила, що станом на 01 березня цього року заборгованість із заробітної плати на Південмаші становила 76,2 млн грн. Крім вже сплачених 24,8 млн грн., очікується, що до кінця місяця працівники одного з провідних ракетобудівних заводів України отримають ще 53 млн грн.

«Дніпропетровська облдержадміністрація у зв'язку з майбутніми загальноукраїнськими процесами з децентралізації влади бере на себе вирішення проблем промислових підприємств, таких як Південмаш. Для вирішення ситуації із заборгованостіобласною владою розроблений механізм, завдяки якому вже почалися виплати зарплати працівникам Південмашу», - повідомила Олена Кальянова.

Вона додала, що це стало можливим завдяки фінансовій допомозі від КБ «Південне» Південмашу.

Читайте також: Южмашевцы решились на «радикальные» меры - выйдут на марш

Для стабільної роботи підприємств у 2015 році обсяг завантаження Південмашу повинен бути не менш ніж на 2,5 млрдгривень. На сьогодні вже укладено контрактів на 980 млнгрн (це неросійські проекти - Антарес (США), Алькантре (Бразилія). Ще необхідні замовлення на суму 1,5 млрд. грн.

Це можуть бути:

- Диверсифікація виробництва на замовлення Енергоатому і ДТЕКу (до 25 відсотків завантаження). Раніше замовлення енергетиків виконувалися на підприємствах Донецької області.

- Бюджетне фінансування загальнодержавної космічної програми.

- Оборонне замовлення на ракетний комплекс Сапсан.

- Розвиток тракторного виробництва. Нагадаємо, що в 2014 році Південмаш не зміг виконати замовлення губернатора на 1000 тракторів.

Читайте також: Сотні працівників «Південмашу» під зливою мітингують через невиплату зарплат (ВІДЕО)

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю