Более 60 активистов голодают в горсовете Кривого Рога

29.01.2015 14:03

Сегодня, 29 января, в 13:00 организаторы акции протеста под зданием Криворожского горисполкома - Ирина Туровская и Владислав Штефан объявили, что будут голодать до тех пор, пока к протестующим не приедут представители Президента Украины и губернатора Днепропетровской области.

К лидерам акции протеста присоединилось более 60 человек, пишет 0564.ua.

Криворожане, присоединившиеся к голодовке, обозначили свою одежду надписью "Я голодаю".

В своем обращении к участникам акции протеста,  присутствующим в сессионном зале горисполкома, Владислав Штефан заявил, что телеграммы-обращения  были получены адресатами, и уже начался диалог с представителями Президента и губернатора.

Ирина Туровская отметила, что диалог хоть и есть, но он вялотекущий. Она также отметила, что теперь активисты будут действовать быстро и решительно, но только в рамках закона.

Фото: Первый Криворожский

Комментарии
Бу
29.01.2015
Ночью их кормили, а сегодня уже решили голодать
Ольга
29.01.2015
Так писали же в новостях, что активистов кормили гречкой и котлетами.
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет