Более 5 тыс предпринимателей региона пользуются Prozorro

14.12.2016 13:31

Более 5 тысяч предпринимателей из Днепропетровской области работают в системе электронных закупок Prozorro. Это один из самых высоких показателей в Украине.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

9,5 миллиарда гривен заработали предприниматели Днепропетровщины на продаже своих товаров и услуг всей Украине через систему Prozorro. Это один из самых высоких в стране показателей. Среди лидеров Днепропетровская область и по количеству предпринимателей, работающих в системе электронных закупок. Их уже более 5 тысяч.

Ежемесячно к Prozorro присоединяется в среднем около полутысячи бизнесменов. Одной из первых в Prozorro начала работать компания «БАДМ-Б». Днепровский дистрибьютор поставляет фармакологические средства по всей Украине. Их клиенты - государственные клиники. Большинство закупок - через Prozorro.

«Prozorro - удобный инструмент. Его преимущества: скорость, публичность, экономия. Ранее тендеры длился 1,5 месяца, теперь только месяц. Экономим 30% времени. Быстрее обмениваемся информацией с заказчиком. Ранее ответы приходилось ждать по 5 дней, сейчас все вопросы решаем в течение дня, - отмечает директор «БАДМ-Б» Гурген Карапетян. - Сотрудничать с государством удобно. И наша компания - яркий тому пример».

С начала года Днепропетровщина успешно завершила более 31 тысячи торгов на 3,9 млрд. грн. Сэкономила  более 328 млн. грн.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю