Более 200 дополнительных мест уже открыли в садах области

05.05.2016 10:36

В этом году на Днепропетровщине открыли 6 учебно-воспитательных комплексов и 5 дополнительных групп в садах. Их посещают 229 детей. Всего в течение года в регионе создадут полторы тысячи мест в дошкольных учреждениях.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Учебно-воспитательные комплексы открыли в Малософиевке и Быково Криничанского района, Романково Покровского района, Виноградовке Пятихатского района, еще два - в Днепропетровске.

Две дополнительные группы создали в садах Днепропетровска, по одной - в Павлограде, Бородаевке Верхнеднепровского района и Куриловке Петриковского района.

Места для дошкольников открывают в населенных пунктах, где в них есть наибольшая потребность. До конца 2016-го еще два новых учебно-воспитательных комплекса начнут работать в Павлограде, по одному - в Апостоловском, Томаковском, Никопольском и Царичанском районах.

Сады отремонтируют в Днепропетровском, Никопольском, Новомосковске, Павлоградском и Царичанском районах.

В дошкольных учреждениях Днепропетровщины воспитываются 114 тысяч детей.

В 2015-м возобновлена ​​работа 3 садов, открыто 13 учебно-воспитательных комплексов и 38 дополнительных групп. Это 1156 новых мест для дошкольников.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю