Блок Порошенко и Радикальная партия лидируют на Днепропетровщине

23.09.2014 13:53

Исследовательская компания Ю.С.С. провела опрос общественного мнения в Днепропетровской области по рейтингу политических партий накануне выборов в Верховную Раду Украины, которые состоятся осенью 2014 года.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

По данным опроса на старте предвыборной кампании в Днепропетровской области среди респондентов, которые пойдут на выборы и определились, за какую партию они проголосуют, Блок Петра Порошенко набирает около 43,7% голосов избирателей, Радикальная Партия О.Ляшко - 19,5%, Народный фронт Арсения Яценюка - 9,8%, ВО «Батькивщина» (Ю.Тимошенко) - 8,6%, Гражданская позиция Гриценко - 5,4% соответственно.

Если бы выборы в Верховную Раду состоялись в следующее воскресенье, за избирательный список какой партии Вы бы проголосовали?

(% От числа респондентов, которые планируют принять участие в выборах и определились за кого они проголосуют)

- Блок Петра Порошенко 43,7%

- Радикальная партия О.Ляшко 19,5%

- Народный фронт Арсения Яценюка 9,8%

- ВО «Батькивщина» (Ю.Тимощенко) 8,6%

- «Гражданская позиция» (Гриценко) 5,4%

- Коммунистическая партия Украины (П. Симоненко) 4,8%

- Партия регионов (Б. Колесников) 2,3%

- «Сильная Украина» (С. Тигипко) 1,3%

- «Правый сектор» (Д. Ярош) 1,2%

- ВО «Свобода» (Тягнибок) 1,1%

- Другая партия 2,3%

Симпатии избирателей разделились таким образом, что в следующий состав Верховной Рады Украины войдут пять политических сил: Блок Петра Порошенко, Радикальная Партия Олега Ляшко, Народный Фронт Арсения Яценюка, ВО «Батькивщина» и Гражданская позиция Гриценко.

Исследование проводилось в начале сентября. В опросе приняли участие около 1000 респондентов, отвечали на вопрос, за какую политическую силу они бы отдали свой голос на предстоящих выборах в парламент.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Партия "Гражданская позиция" Анатолия Гриценко
Подробнее
Партия "Правый сектор"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Партия "Сильная Украина"
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат