Блок Порошенко и Радикальная партия лидируют на Днепропетровщине

23.09.2014 13:53

Исследовательская компания Ю.С.С. провела опрос общественного мнения в Днепропетровской области по рейтингу политических партий накануне выборов в Верховную Раду Украины, которые состоятся осенью 2014 года.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

По данным опроса на старте предвыборной кампании в Днепропетровской области среди респондентов, которые пойдут на выборы и определились, за какую партию они проголосуют, Блок Петра Порошенко набирает около 43,7% голосов избирателей, Радикальная Партия О.Ляшко - 19,5%, Народный фронт Арсения Яценюка - 9,8%, ВО «Батькивщина» (Ю.Тимошенко) - 8,6%, Гражданская позиция Гриценко - 5,4% соответственно.

Если бы выборы в Верховную Раду состоялись в следующее воскресенье, за избирательный список какой партии Вы бы проголосовали?

(% От числа респондентов, которые планируют принять участие в выборах и определились за кого они проголосуют)

- Блок Петра Порошенко 43,7%

- Радикальная партия О.Ляшко 19,5%

- Народный фронт Арсения Яценюка 9,8%

- ВО «Батькивщина» (Ю.Тимощенко) 8,6%

- «Гражданская позиция» (Гриценко) 5,4%

- Коммунистическая партия Украины (П. Симоненко) 4,8%

- Партия регионов (Б. Колесников) 2,3%

- «Сильная Украина» (С. Тигипко) 1,3%

- «Правый сектор» (Д. Ярош) 1,2%

- ВО «Свобода» (Тягнибок) 1,1%

- Другая партия 2,3%

Симпатии избирателей разделились таким образом, что в следующий состав Верховной Рады Украины войдут пять политических сил: Блок Петра Порошенко, Радикальная Партия Олега Ляшко, Народный Фронт Арсения Яценюка, ВО «Батькивщина» и Гражданская позиция Гриценко.

Исследование проводилось в начале сентября. В опросе приняли участие около 1000 респондентов, отвечали на вопрос, за какую политическую силу они бы отдали свой голос на предстоящих выборах в парламент.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Партия "Гражданская позиция" Анатолия Гриценко
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю