Блок Порошенка хоче провести в Раду 300 своїх представників, - Томенко

07.10.2014 10:01

6 жовтня у Дніпропетровську відбувся брифінг з представленням кандидатів від Блоку Петра Порошенка на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня.

В заході взяли участь радник Президента України, народний депутат Микола Томенко, народний депутат України, керівник Дніпропетровського територіального виборчого штабу партії "Блок Петра Порошенка" Андрій Павелко та голова Дніпропетровського обласного осередку партії Гліб Пригунов.

У своєму виступі Микола Томенко наголосив, що основним критерієм при формуванні виборчого списку Блоку Петра Порошенка були критерії професіоналізму та прийняття стратегічного плану розвитку країни Президента, пише ДНІПРОГРАД.

«До справи формування команди слід підходити відповідально. Як на мене, експерименти з футболістами, співаками і таке інше показали свою хибність. Так, у нас є в списку журналісти, але це люди, які досягли певного рівня й показали себе фахівцями. Їх задача - гуманітарний блок, забезпечення свободи слова, дерегуляція ЗМІ. Ми взяли представників громадськості, але той самий Черненко є на сьогодні чи не найбільшим фахівцем в країні з виборчого права, буде займатися новим виборчим законодавством», - пояснив Микола Томенко.

За його словами, державність та законотворчість не береться нізвідки і цьому не навчишся за рік чи навіть каденцію. Натомість виборчий список партії Блок Петра Порошенка включає достатньо професійних особистостей, аби самостійно сформувати уряд в разі потреби.

Крім цього, народний депутат розповів, що мета БПП на виборах 26 жовтня - отримати за партійним списком та по мажоритарці 300 народних депутатів.

«Деякі журналісти «відкривають таємницю», ніби Порошенко хоче, аби в нього була більшість - 226 депутатів. Це неправда. Ми хочемо, аби у нас було 300 голосів. Тому що немає сенсу заходити в парламент, якщо при цьому не змінювати Конституцію у відповідності до вимог суспільства. Ви знаєте, що Президент запропонував зміни до Конституції, але фактично вони були поточним Парламентом прийняті до уваги, адже не назбиралося навіть 226 голосів за попереднє голосування», - пояснив Мико Томенко.

В свою чергу, говорячи про кандидатів від Блоку Порошенка, голова Дніпропетровського територіального виборчого шабу Андрій Павелко зазначив, що це - надійні люди, які мають за плечима значний досвід, але готові рухатись далі й допомогти країні у скрутні часи воєн та реформ.

«У наші скрутні часи, коли Уряд весь час зрізає фінансування бюджетних програм, Президент Петро Порошенко залишається прихильним нашому місту, нашій області. Я думаю, кожен з присутніх з щирою вдячністю сприйняв новину про продовження фінансування метро у Дніпропетровську. Це не єдине виділення коштів нашій області на інфраструктурні проекти. Я сподіваюся, мешканці Дніпропетровщини гідно оцінять ці кроки, як і загалом роботу Президента.

Щодо наших кандидатів, хочу запевнити, що всі вони не потребують особливого представлення. Це досвідчені політики, керівники підприємств, громадські діячі. Кожен з них має за плечима певний досвід, який буде корисним у команді Петра Олексійовича у Верховній Раді», - запевнив Андрій Павелко.

Голова обласного партійного осередку Гліб Пригунов представив журналістам погоджених з'їздом партії кандидатів по всім округам в межах області та запевнив, що кожен з них зробить все для перемоги.

«Не всі наші кандидати - члени нашої партії, адже партійність не є головним критерієм. Серед наших висуванців - відомі своїми досягненнями громадські активісти, лідери думок. Їх спільна риса - готовність працювати в одній команді з Президентом, готовність втілювати реформи, розбудовувати Україну", - сказав Гліб Пригунов.

Нагадаємо, у Дніпропетровській області по одномандатних виборчих округах політичною партією Блок Петра Порошенка висунуті:

на 25 виборчому окрузі – депутат Дніпропетровської міської ради Максим Курячий;

на 26 – громадський діяч, голова організації «ГРАД» Андрій Денисенко;

на 28 – діючий міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко;

на 29 – громадський діяч, правозахисник Віталій Купрій;

на 30 – виконавчий директор ТОВ «Дніпроазот» Олександр Дубінін;

на 31 – депутат міськради Кривого Рогу Віталій Олійник;

на 32 – депутат обласної ради Інна Рубан;

на 33 – журналіст TVI Костянтин Усов;

на 34 – директор Верхньодніпровського крохмалопаточного комбінату Олександр Майстренко;

на 35 – керівник місцевої організації партії УДАР Сергій Пасхалов;

на 37 – директор ТРК "Атлант" Олексій Мудрий;

на 38 – депутат міськради Новомосковська, представник партії УДАР Ігор Гуртовий;

на 39 – депутат обласної ради, заступник керівника Дніпропетровського регіонального виборчого штабу Дмитро Плеханов;

на 40 – голова місцевої райдержадміністрації Валентин Дідич.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що програмне рішення – програмний реєстратор розрахункових операцій від ДПС буде абсолютно безкоштовним та орієнтованим на малий бізнес.

Більшість бізнесу в Україні повністю автоматизовані, а тому надалі у них з’являються у програмах, які вони використовують, додаткові функції тільки по фіскалізації операцій.

Забезпечення розробки БЕЗКОШТОВНОГО програмного рішення та можливості його тестування здійснюється податковою на виконання Указу Президента України від 08 листопада 2019 року № 837/2019 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» та Закону України від           20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг».

ДПС не тільки надаватиме свій програмний продукт безкоштовно, але й здійснюватиме його безкоштовне обслуговування, розробку нових релізів та підтримку.

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464), єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

Тобто, незалежно від того чи отримано платником дохід (прибуток) чи ні, платник зобов’язаний сплатити єдиний внесок, при цьому сума внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць (у 2020 році – 1039 грн 06 коп.).

При наявності у платника зобов’язань з єдиного внеску одночасно із зобов’язаннями з сплати податків, інших обов’язкових платежів, зобов’язання із сплати єдиного внеску виконуються у першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими податковими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати.

У разі сплаті сум заборгованості з єдиного внеску необхідно враховувати, що за порушення терміну його сплати платнику нараховується штраф у розмірі         20 відсотків своєчасно несплачених сум (п. 2 ч. 11 ст. 25 Закону № 2464).

Крім того, на суму недоїмки нараховується пеня 0,1 відсоток суми недоплати за кожний день прострочення платежу. Нарахування пені розпочинається з першого календарного дня, що настає за днем закінчення строку внесення відповідного платежу, до дня його фактичної сплати (перерахування) включно.

Якщо платник на кінець календарного місяця допустив заборгованість з єдиного внеску, йому надсилається вимога про сплату боргу (недоїмки), яка є виконавчим документом. Відмова в отриманні податкової вимоги не звільняє від сплати податкових зобов’язань. Податкова вимога вважається належним чином врученою платнику податків, якщо її надіслано у порядку, визначеному ст. 42 Податкового кодексу України.

У разі коли пошта не може вручити платнику податків податкову вимогу через відсутність за місцезнаходженням посадових осіб, їх відмову прийняти податкову вимогу, або незнаходження фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків або з інших причин, податкова вимога вважається врученою платнику податків у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.

Після цього податкова вимога вважається узгодженою та у разі несплати платником податків недоїмки з єдиного внеску, передається до Державної виконавчої служби України, а це ще – 10 % виконавчого збору, арешт рухомого/нерухомого майна, тимчасове обмеження виїзду боржників за кордон.

Доводимо до відома, що відповідно до п. 13 розділу VІІ Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04. 2015 № 449 із змінами, не застосовується строк давності при нарахуванні, застосуванні та стягненні сум штрафів з єдиного внеску.

Сума недоїмки з єдиного внеску не підлягає списанню, навіть у процедурі санації відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства, крім випадків повної ліквідації юридичної особи або смерті фізичної особи-підприємця, визнання її безвісно відсутньою, недієздатною, оголошення померлою та відсутності осіб, які, відповідно до Закону № 2464 несуть зобов’язання із сплати єдиного внеску.

Нагадаємо, що за допомогою електронного сервісу ДПС «Електронний кабінет» у меню його приватної частини «Стан розрахунків з бюджетом» можна відслідковувати стан розрахунків стосовно сплати платежів та заборгованості перед бюджетом.

Звертаємо увагу, що своєчасно несплачений єдиний внесок призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому, адже періоди роботи зараховуються до страхового стажу лише за умови сплати страхових внесків у сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

 

 

Подробнее

У січні 2020 року послугами Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС скористались 50,6 тис. клієнтів. Їм безкоштовно видано 146,9 тис. кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.

Найчастіше послугами надавача, як і раніше, користуються фізичні особи – 30,8 тисячі. Вони отримали 61,4 тис. електронних ключів.

Також протягом січня 2020 року 19,8 тис. юридичних осіб  отримали 85,4 тис. кваліфікованих сертифікатів.

Електронним сервісом повторного формування сертифікатів за електронним запитом скористалися 15,7 тис. клієнтів, з яких 7,4 тис. – юридичних та 8,2 тис. – фізичних осіб. За електронними запитами сформовано 31,8 тис. сертифікатів.

Усього з початку діяльності надавача видано майже 8,4 млн кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.

Нагадуємо, що за допомогою сервісу повторного формування сертифікатів за електронним запитом кожен клієнт має змогу самостійно, у режимі 24/7, а головне – дистанційно, протягом 2 – 3 хвилин отримати новий сертифікат, який матиме строк дії до 2 років.

Таким чином, клієнтам центру не потрібно витрачати свій час та особисто відвідувати центр для отримання сертифіката.

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що з         19.04.2020 набирають чинності норми Закону України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128), відповідно до яких у платників податків виникає право на використання програмних реєстраторів розрахункових операцій   (далі – РРО) – альтернативи традиційним РРО.

Для застосування програмних РРО ДПС надасть безкоштовне рішення, яким можна буде користуватися в частині фіскалізації торговельних операцій, поряд з цим, платники зможуть використовувати програмні РРО, доступні на ринку.

Запис на тестування відбувається на сайті Кабінету Міністрів України за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/.

Слід зазначити, що дія Закону № 128 не поширюється на:

► «спрощенців» першої групи;

► фізичних осіб, які продають на ринку вживані речі, продукти власного підсобного господарства.

Самозайняті особи – «айтішники», юристи, консультанти, інші самозайнятих осіб, у тому числі і ті, хто працює на третій групі спрощеної системи оподаткування, можуть не використовувати РРО у разі:

● якщо їх клієнти розраховуються з ними виключно у безготівковій формі без застосування платіжних карток і перераховують їм кошти на поточний рахунок банківським переказом;

● якщо клієнт у касі банку вносить готівку для подальшого її зарахування на поточний рахунок продавця.

 

 

 

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю