Бюджетников Днепра сгоняли рисовать мурал, - активисты

28.07.2017 17:30

22 июля в Днепре прошел финал фестиваля "Mural Fest Dnipro". По словам организаторов, на праздник собралось достаточно большое количество горожан. Однако, днепровские активисты говорят, что большинство участников акции были сотрудниками исполнительных органов и коммунальных предприятий.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой  на ЧЕСНО.

За несколько дней до закрытия фестиваля в руки активистам попала телефонограмма, в которой говорилось о необходимости предоставить списки работников предприятий, которые примут участие в событии. Для каждого департамента было куазано необходимое количество сотрудников, коротые должны посетить мероприятие. Всего, вместе с начальниками предприятий, на фестивале должен был присутствовать 481 человек.

Телефонограмма подписана заместителем городского головы Александром Сидоренко, а составил ее директор Департамента стратегического развития и инвестиций Сергей Резник.

На самом мероприятии большинство присутствующих говорили, что являются сотрудниками бюджетных организаций, однако уверяли, что посетили событие исключительно по собственному желанию.

Советник городского головы по вопросам стратегического развития и инвестиций Максим Кучугура прокомментировал это так:

"Почему так устроено у некоторых журналистов, что они пытаются во всем увидеть что-то плохое. Вам понравилось что в десяти локациях дома стали красивые и яркие? Из страшного забора сделали городской арт объект. У вас вообще откуда информация такая, можно спросить? ...Вы тут цифры называете. Я не могу вам это прокомментировать никак. Я думаю что человека в наше время тяжело заставить что-то сделать. Уже другое время."

Стоит отметить, что болельщики ФК "Днепр" негативно отреагировали на то, что при проведении финала фестиваля было уничтожено фанатское граффити, находившееся на стене, которая стала объектом для создания гигантского мурала.Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Заместитель мэра Днепра, экс-председатель Центрального районного в городе Днепре совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Протягом 2018 року платникам було відшкодовано 131,7 млрд грн податку на додану вартість. Це на 9,7%, або на 11,6 млрд грн. більше, ніж у 2017 році. У 2017 році платникам було повернуто 120,1 млрд грн.

На 10%, або на 1 млрд грн. зросла у минулому році і середньомісячна сума відшкодування ПДВ.  Якщо у 2017 році цей показник складав 10 млрд гривень, то у 2018 році він зріс до 11 млрд грн.

У грудні 2018 року платникам було відшкодовано 10,1 млрд грн.

Нагадаємо, що відшкодування податку на додану вартість відбувається автоматично та прозоро, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції з цим процесом. Протягом 2018 року  майже 80% заявлених до повернення сум відшкодовувалися протягом місяця за результатами камеральних перевірок.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури забезпечили відшкодування бюджету збитків, завданих одним із теплопостачальних комунальних підприємств.

В рамках розслідування кримінального провадження було встановлено, що посадові особи даного комунального підприємства, яке упродовж опалювального сезону 2017 року постачало населенню теплоенергію, податок на додану вартість в сумі 34,6 млн грн з отриманої від споживачів оплати, до бюджету умисно не сплатили.

Завдяки заходам, вжитим в ході слідства, завдана державі шкода відшкодована в повному обсязі. У зв’язку з цим судом буде вирішено питання про звільнення підозрюваної від кримінальної відповідальності.

 

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат