Бюджетников Днепра сгоняли рисовать мурал, - активисты

28.07.2017 17:30

22 июля в Днепре прошел финал фестиваля "Mural Fest Dnipro". По словам организаторов, на праздник собралось достаточно большое количество горожан. Однако, днепровские активисты говорят, что большинство участников акции были сотрудниками исполнительных органов и коммунальных предприятий.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой  на ЧЕСНО.

За несколько дней до закрытия фестиваля в руки активистам попала телефонограмма, в которой говорилось о необходимости предоставить списки работников предприятий, которые примут участие в событии. Для каждого департамента было куазано необходимое количество сотрудников, коротые должны посетить мероприятие. Всего, вместе с начальниками предприятий, на фестивале должен был присутствовать 481 человек.

Телефонограмма подписана заместителем городского головы Александром Сидоренко, а составил ее директор Департамента стратегического развития и инвестиций Сергей Резник.

На самом мероприятии большинство присутствующих говорили, что являются сотрудниками бюджетных организаций, однако уверяли, что посетили событие исключительно по собственному желанию.

Советник городского головы по вопросам стратегического развития и инвестиций Максим Кучугура прокомментировал это так:

"Почему так устроено у некоторых журналистов, что они пытаются во всем увидеть что-то плохое. Вам понравилось что в десяти локациях дома стали красивые и яркие? Из страшного забора сделали городской арт объект. У вас вообще откуда информация такая, можно спросить? ...Вы тут цифры называете. Я не могу вам это прокомментировать никак. Я думаю что человека в наше время тяжело заставить что-то сделать. Уже другое время."

Стоит отметить, что болельщики ФК "Днепр" негативно отреагировали на то, что при проведении финала фестиваля было уничтожено фанатское граффити, находившееся на стене, которая стала объектом для создания гигантского мурала.Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Заместитель мэра Днепра, экс-председатель Центрального районного в городе Днепре совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю