Бюджет области перевыполнен на 1 млрд грн, - Юрий Голик

06.06.2017 12:51

Советник председателя Днепропетровской облгосадминистрации Юрий Голик на своей странице в Фейсбук рассказал об итогах выполнения областного бюджета за 5 месяцев 2017 года.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Кредиторской задолженности по защищенным статьям бюджета нет.

Перевыполнение бюджета области - 1 млрд.

Перевыполнение областного бюджета - 360 млн.

Есть областной бюджет и есть еще 155 бюджетов районов, советов и населенных пунктов области, которые и составляют все вместе бюджет области.

Выполнение областного бюджета 113,7%.

Все бюджеты городов, районов и ОТГ выполнены.

Темпы роста по собственным доходам - 33%.

По прежнему считаете, что в стране нет денег на развитие, строительство и восстановление инфраструктуры?

Пинайте и долбите местные власти. У территорий есть все средства и возможности для развития", - написал он.

Читайте также: Днепропетровщина стала лидером по энергосбережению, - Юрий Голик

Как это повлияет на рейтинг:
Советник председателя Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет