Бюджет еще не приняли, но уже перевыполнили, - заммэра

22.03.2016 13:58

Первый заместитель мэра Днепропетровска Дмитрий Погребов на пресс-конференции заявил, что, по итогам первых двух месяцев 2016 года, городской бюджет перевыполнен.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 056.ua.

По словам чиновника, главный финансовый документ города должны принять на сессии 30 марта. А готовили его так долго, потому что действовали иновационно: сначала провели аудит, определили самые важные направления развития, и уже под них разрабатывали бюджетные статьи. Среди приоритетов – развитие ЖКХ, системы образования и здравоохранения, капитальный ремонт дорог.

«Доходная часть бюджета-2016 на 40% больше, чем в прошлом году. Но мы уже сейчас видим, что за 2 месяца текущего года имеем перевыполнение бюджета», - отметил Погребов.

Читайте также: В Днепропетровске Театр кукол может остаться без помещения.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Лена
23.03.2016
Он бухает и нюхает - весь город это знает! Хрюша-Филя, погреб и светка воровка на доверии - весь клоунский состав!
Борис
23.03.2016
Да, охринеть можно от самого Погребова!!!!!
Пётр
23.03.2016
Охренеть! это как в 70-е годы по хлопку перевыполнение было!))))))))))))))
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю