Бизнесменов Днепропетровщины научат противостоять коррупции

07.04.2016 12:10

Во время семинара расскажут о нормах закона в этой сфере и дадут рекомендации по их внедрению. Предприниматели узнают о международном опыте борьбы с коррупцией. Еще есть время записаться на участие в мероприятии.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской ОГА.

«В Европе есть понятие «предприятие, свободное от коррупции». Такую репутацию бизнесмены заслуживают, работая с партнерами и госорганами честно и прозрачно. В «свободные» фирмы охотно вкладывают деньги инвесторы. Сегодня днепропетровские предприятия активно переориентируются на европейские рынки. Такой семинар будет полезным каждому, кто хочет успешно сотрудничать с западными партнерами», - отметил советник председателя Днепропетровской ОГА Виталий Литвин.

Семинар будет проходить 8 апреля. Занятия будут проводить независимые консультанты, которые уже имеют опыт в борьбе с коррупцией. Они расскажут о законодательных нормах в противодействии взяточничеству и научат применить их на практике. Каждый участник встречи сможет задать экспертам вопрос.

Чтобы присоединиться к бесплатному семинару, нужно зарегистрироваться по ссылке. Он состоится по адресу: г. Днепропетровск, пр. А. Поля, 1.

Читайте также: В Днепропетровске откроют Студенческое антикоррупционное бюро.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю