Біля дніпровської мерії пройде громадська акція

04.07.2016 09:30

В Дніпрі активісті  руху "Громадська взаємодія" мають намір пікетувати міську раду. Мета  – привернення уваги до проблем головної водяної артерії міста – річки Дніпро.

Про це повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Активісти відзначають, що станом на сьогоднішній день мають місце постійні порушення Конституції України та Водного кодексу України, йде незаконна забудова берегової лінії Дніпра, людям перекривають доступ до річки, відбуваються інтенсивні неконтрольовані скиди стічних вод й забруднених поверхневих стоків у річку, котрі значно погіршують якість води, що призводить до погіршення якості питної води, котра подається мешканцям міста.

Притоки Дніпра забруднюються сміттям, що також негативно впливає на стан річки та на якість питної води, водночас порушується екосистема Дніпра.

Акція пройде 5 липня з 10.00 до 12.00.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю