Більшість фракції БПП не підтримує Програму Уряду

11.12.2014 11:01

Народний депутат України 8 скликання Віталій Купрій (Блок Петра Порошенка) на своїй сторінці у фейсбук заявив, що більшість фракції не підтримує проект Програми діяльності Кабінету міністрів.

Про це пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Знаходимось на засіданні фракції БПП. Нарешті наше керівництво і спікер Гройсман зробили певні висновки і перестали ламати нас через коліно. На сьогоднішній день є багато зауважень до проекту Програми діяльності КМУ. Розділ реформи МВС - це 25 слів загальної декларації ні про що!

Питання рахунків ПДВ, медичної реформи, відтермінування введення електронних торгів, інші протиріччя, в які вступає Програма з Коаліційною угодою та інтересами народу.

Складається враження, що новопризначенні міністри просто проковтнули те, що їм підготував "попередник"-діючий Прем'єр Яценюк. Абсолютна більшість фракції ПРОТИ голосування за таку Програму.

Єдиний вихід з ситуації, який підтримала фракція, це голосувати за такий проект Програми, який буде відповідати Коаліційній угоді», - пояснив нардеп.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю