Більше 50% жителів Дніпра готові до протестів, - опитування

07.02.2017 15:30

Більшість опитаних дніпрян (53,6%) декларує, що вони готові виходити на протести. Такі результати дослідження «Дніпровский омнібус», проведеного Центром досліджень та комунікацій «Active Group» у січні 2017 року, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

 

rev dnp

Рівень протесних настроїв в Дніпрі почав знижуватись із грудня. Тоді частка тих, хто висловив готовність протестувати, перевищила відсоток тих, хто сказав, що не готовий виходити на протести, на 16,8%. А в січні цей показник спав до -16,7%.

На запитання «чи готові ви вийти на протест проти центральної влади?» 23,7% мешканців Дніпра відповіли, що «готові в будь-який момент», а 29,9% – що «швидше готові». Натомість 17,6% опитаних «швидше не готові» протестувати, а інша частка, що також становила 17,6% дніпрян, «не готові» взагалі. 11,2% не змогли дати відповідь на поставлене запитання.

prot gr dnp

Щодо очікування революції мешканцями Дніпра, то понад половина опитаних (52,6%) вважає, що революція може розпочатись найближчим часом. З них 34,5% відповіли, що революція може розпочатись «в будь-який момент», а 18,1% – що «може трапитись у найближчі місяці». Інша частка дніпрян (35,9%) вважає, що революція в Україні відбудеться нескоро. З них 21,8% переконані, що революція «може статись коли-небудь, але не зараз», а 14,1% – що ймовірність революції «мінімальна». 11,5% не змогли визначитись із власними революційними очікуваннями.

prot dn

Різниця між позитивними і негативними відповідями почала зростати із вересня (-17,7%) а в січні сягнула рекордної позначки (18,3%).

Польова фаза дослідження проходила 28 та 29 січня у рамках проекту «Дніпровський омнібус». Загалом опитано 1670 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні  2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Комментарии
Веркблей
07.02.2017
Пора гнать из Украины наемников сионистов - Украина распродана и разграблена, а население доведено до нищеты! Долой правительство сионистов!!!
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось