Більше 200 школярів Дніпропетровщини пішли на двотижневі осінні канікули

27.10.2014 11:12

На подовжені канікули вийшли учні 30 міст і районів області. Ще чотири території традиційно завершать першу половину семестру 3 листопада. Разом з тим, у Синельниковому осінніх канікул не буде взагалі. Наразі це єдине місто в області, яке прийняло таке рішення.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

 

Зазначимо, що другий семестр у всіх школах області розпочнеться за традиційним п’ятиденним графіком навчання. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Протягом цього тижня продовжуватимуть навчання школярі Павлоградського, Софіївського, Юр’ївського та Широківського районів. У цих навчальних закладах канікули розпочнуться 3 листопада. У Синельниковому осінніх канікул не буде. Натомість школярам влаштують цілий місяць зимового відпочинку – з 22 грудня 2014 року по 25 січня 2015 року. Наразі міські школи забезпечені подачею тепла. 

Нагадаємо, що на початку цього навчального року близько 400 шкіл Дніпропетровщини перейшли на «шестиденку». Рекомендація введення нового графіку була пов’язана зі скорочення ліміту газу.

Зазначимо, що у період додаткових канікул на Дніпропетровщині працюватимуть 118 позашкільних навчальних закладів, 44 дитячо-юнацькі спортивні школи, 6 обласних еколого-натуралістичних, краєзнавчих, кіноцентрів, а також Дніпропетровське відділення Малої академії наук.

Крім того, у школах області мають бути розроблені індивідуальні плани інтелектуального дозвілля учнів. Тут передбачені походи до музеїв, театрів, на різні екскурсії (якщо це дозволяють погодні умови). У навчальних закладах працюватимуть також спортзали та комп’ютерні класи.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю