Більше 200 школярів Дніпропетровщини пішли на двотижневі осінні канікули

27.10.2014 11:12

На подовжені канікули вийшли учні 30 міст і районів області. Ще чотири території традиційно завершать першу половину семестру 3 листопада. Разом з тим, у Синельниковому осінніх канікул не буде взагалі. Наразі це єдине місто в області, яке прийняло таке рішення.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

 

Зазначимо, що другий семестр у всіх школах області розпочнеться за традиційним п’ятиденним графіком навчання. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Протягом цього тижня продовжуватимуть навчання школярі Павлоградського, Софіївського, Юр’ївського та Широківського районів. У цих навчальних закладах канікули розпочнуться 3 листопада. У Синельниковому осінніх канікул не буде. Натомість школярам влаштують цілий місяць зимового відпочинку – з 22 грудня 2014 року по 25 січня 2015 року. Наразі міські школи забезпечені подачею тепла. 

Нагадаємо, що на початку цього навчального року близько 400 шкіл Дніпропетровщини перейшли на «шестиденку». Рекомендація введення нового графіку була пов’язана зі скорочення ліміту газу.

Зазначимо, що у період додаткових канікул на Дніпропетровщині працюватимуть 118 позашкільних навчальних закладів, 44 дитячо-юнацькі спортивні школи, 6 обласних еколого-натуралістичних, краєзнавчих, кіноцентрів, а також Дніпропетровське відділення Малої академії наук.

Крім того, у школах області мають бути розроблені індивідуальні плани інтелектуального дозвілля учнів. Тут передбачені походи до музеїв, театрів, на різні екскурсії (якщо це дозволяють погодні умови). У навчальних закладах працюватимуть також спортзали та комп’ютерні класи.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат