Більше 200 школярів Дніпропетровщини пішли на двотижневі осінні канікули

27.10.2014 11:12

На подовжені канікули вийшли учні 30 міст і районів області. Ще чотири території традиційно завершать першу половину семестру 3 листопада. Разом з тим, у Синельниковому осінніх канікул не буде взагалі. Наразі це єдине місто в області, яке прийняло таке рішення.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

 

Зазначимо, що другий семестр у всіх школах області розпочнеться за традиційним п’ятиденним графіком навчання. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Протягом цього тижня продовжуватимуть навчання школярі Павлоградського, Софіївського, Юр’ївського та Широківського районів. У цих навчальних закладах канікули розпочнуться 3 листопада. У Синельниковому осінніх канікул не буде. Натомість школярам влаштують цілий місяць зимового відпочинку – з 22 грудня 2014 року по 25 січня 2015 року. Наразі міські школи забезпечені подачею тепла. 

Нагадаємо, що на початку цього навчального року близько 400 шкіл Дніпропетровщини перейшли на «шестиденку». Рекомендація введення нового графіку була пов’язана зі скорочення ліміту газу.

Зазначимо, що у період додаткових канікул на Дніпропетровщині працюватимуть 118 позашкільних навчальних закладів, 44 дитячо-юнацькі спортивні школи, 6 обласних еколого-натуралістичних, краєзнавчих, кіноцентрів, а також Дніпропетровське відділення Малої академії наук.

Крім того, у школах області мають бути розроблені індивідуальні плани інтелектуального дозвілля учнів. Тут передбачені походи до музеїв, театрів, на різні екскурсії (якщо це дозволяють погодні умови). У навчальних закладах працюватимуть також спортзали та комп’ютерні класи.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет