Більше 2 тис. копів будуть працювати на Дніпропетровщині у Великдень

14.04.2017 11:19

До забезпечення публічної безпеки і порядку під час проведення релігійних та масових заходів 15-17 квітня буде залучено близько двох тисяч поліцейських та «Групи комунікації». Про це під час брифінгу 13 квітня повідомив начальник управління превентивної діяльності Головного управління НП в Дніпропетровській області Максим Очеретяний, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Близько двох тисяч поліцейських забезпечуватимуть безпеку та порядок під час проведення масових заходів з відзначення Великодня на Дніпропетровщині. У зв’язку із масштабністю заходів до забезпечення правопорядку під час богослужінь також планується залучити 50 курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ і 30 військовослужбовців Національної гвардії України»,- розповів Максим Очеретяний.

На території області в 981 культовій споруді відбудуться святкові богослужіння з нагоди святкування Великодня. За попередньою інформацією очікується, що культові споруди в ці дні відвідає понад мільйон прихожан.

Начальник управління превентивної діяльності закликав прихожан всіх конфесій толерантно ставитися один до одного та поважати віросповідання інших людей.

«В разі виявлення підозрілих предметів, забутих кошиків, пакетів без нагляду не потрібно самостійно перевіряти вміст поклажі. Будь ласка, відразу ж звертайтеся до поліцейських, які будуть нести службу на території кожного храму чи телефонуйте за 102»,- наголосив Максим Очеретяний.

Окрім цього, 17 квітня в с. Китайгород Царичанського району відбудеться регіональний збір настоятелів церков «Пасха красна на Приоріллі», в якому планується участь близько 1,5 тисячі чоловік. З 12.00 до 19.00 17 квітня у Дніпрі на стадіоні «Метеор» відбудеться урочисте Пасхальне богослужіння Євангельських християн християнської церкви «Нове покоління». В заході прогнозується участь близько двадцяти тисяч чоловік.

«Вперше при забезпеченні порядку під проведенні масових публічних заходів будуть залучатися групи комунікації поліції. Представників групи можна буде відрізнити від інших поліцейських за спеціальним жилетом яскраво-зеленого кольору з написом «Група комунікації». Основними функціями цих груп є налагодження контакту з учасниками масових заходів, проведення перемовин напередодні та безпосередньо під час проведення заходів, попередження та оперативне вирішення конфліктних ситуацій у зв’язку з проведенням масових заходів,»- повідомив начальник управління превентивної діяльності.

Відповідно до «Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року» за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні в підрозділах Національної поліції України створено групи комунікації. 12 співробітників Головного Управління та 3 співробітники Управління патрульної поліції у м. Дніпро пройшли навчання за спеціальною програмою за участю поліцейських-фахівців правоохоронних органів країн Євросоюзу.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет