Більше 2 тис. копів будуть працювати на Дніпропетровщині у Великдень

14.04.2017 11:19

До забезпечення публічної безпеки і порядку під час проведення релігійних та масових заходів 15-17 квітня буде залучено близько двох тисяч поліцейських та «Групи комунікації». Про це під час брифінгу 13 квітня повідомив начальник управління превентивної діяльності Головного управління НП в Дніпропетровській області Максим Очеретяний, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Близько двох тисяч поліцейських забезпечуватимуть безпеку та порядок під час проведення масових заходів з відзначення Великодня на Дніпропетровщині. У зв’язку із масштабністю заходів до забезпечення правопорядку під час богослужінь також планується залучити 50 курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ і 30 військовослужбовців Національної гвардії України»,- розповів Максим Очеретяний.

На території області в 981 культовій споруді відбудуться святкові богослужіння з нагоди святкування Великодня. За попередньою інформацією очікується, що культові споруди в ці дні відвідає понад мільйон прихожан.

Начальник управління превентивної діяльності закликав прихожан всіх конфесій толерантно ставитися один до одного та поважати віросповідання інших людей.

«В разі виявлення підозрілих предметів, забутих кошиків, пакетів без нагляду не потрібно самостійно перевіряти вміст поклажі. Будь ласка, відразу ж звертайтеся до поліцейських, які будуть нести службу на території кожного храму чи телефонуйте за 102»,- наголосив Максим Очеретяний.

Окрім цього, 17 квітня в с. Китайгород Царичанського району відбудеться регіональний збір настоятелів церков «Пасха красна на Приоріллі», в якому планується участь близько 1,5 тисячі чоловік. З 12.00 до 19.00 17 квітня у Дніпрі на стадіоні «Метеор» відбудеться урочисте Пасхальне богослужіння Євангельських християн християнської церкви «Нове покоління». В заході прогнозується участь близько двадцяти тисяч чоловік.

«Вперше при забезпеченні порядку під проведенні масових публічних заходів будуть залучатися групи комунікації поліції. Представників групи можна буде відрізнити від інших поліцейських за спеціальним жилетом яскраво-зеленого кольору з написом «Група комунікації». Основними функціями цих груп є налагодження контакту з учасниками масових заходів, проведення перемовин напередодні та безпосередньо під час проведення заходів, попередження та оперативне вирішення конфліктних ситуацій у зв’язку з проведенням масових заходів,»- повідомив начальник управління превентивної діяльності.

Відповідно до «Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року» за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні в підрозділах Національної поліції України створено групи комунікації. 12 співробітників Головного Управління та 3 співробітники Управління патрульної поліції у м. Дніпро пройшли навчання за спеціальною програмою за участю поліцейських-фахівців правоохоронних органів країн Євросоюзу.

Комментарии
Последние записи в блогах

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее

Протягом 2018 року до місцевих бюджетів сплачено 230,5 млрд гривень. Порівняно з 2017 роком надходження зросли на 21,6%, або на 41 млрд гривень. За 12 місяців 2017 року до місцевих бюджетів було спрямовано 189,5 млрд гривень.

У грудні минулого року до місцевих бюджетів надійшло 20,8 млрд грн, що на 18,7%, або на 3,3 млрд грн більше грудня 2017 року.

Податку та збору на доходи фізичних осіб до зведеного бюджету протягом 2018 року сплачено 229,9 млрд грн. Цей показник на 23,8%, або на 44,2 млрд грн перевищує надходження 2017 року.

У грудні 2018 року платники спрямували 25,2 млрд грн податку та збору на доходи фізичних осіб, що на 19,7%, або на 4,1 млрд грн більше грудня 2017 року.

 

Подробнее

Всеукраинский съезд движения "СПРАВЕДЛИВОСТЬ" выдвинул Валентина Наливайченко в кандидаты в Президенты

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат