Бійці «Правого сектору» пояснили, чому не пускали Юрія Вілкула на кладовище

20.04.2015 19:00

Криворізький «Правий сектор» прокоментував сьогоднішні події, що сталися на кладовищі. Раніше повідомлялось, що мера міста Юрія Вілкула не пускали на панахиду за загиблими бійцями.

Про це повідомляється на офіційній сторінці «Правий сектор» Кривий Ріг у фейсбук, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Криворізький підрозідл 14-го ЗБАТ'у ДУК ПС прийшов віддати шану побратимам з ЗСУ, що загинули на східному фронті. Був проведений молебень, за участі українських священників.

Після скромної панахиди, на кладовищі, почалася звичайна для міського керівництва циркова вистава. Були стягнуті курсанти, підвезена потужна апаратутра, з'явилися священики московського патріархату, а саме кладовище заполонили представники правоохоронних органів, після чого з'явився і "винуватець" цієї "пишності" - Вілкул.

Нам закидають, що кладовище - це освячене місце, де недопустимі будь-які розбірки, але ми кажемо, що справжній християнин не допустить подібну нечисть на освячену землю, тому блокували прохід. Це збурило міліцію, що в звичній для себе хамській формі, почала пробувати звільнити прохід, внаслідок чого спричинилась штовханина.

Найбільше цікавить питаня - чому родичі загиблих та бійці інших підрозділів ЗСУ не розуміють, що саме завдяки таким як вілкули, що були одними з найпалкіших прихильників Януковича, підтримували сепаратизм та ні копійкою не допомогли армії, й роздмухували полум'я російсько-української війни? Й те що ця акція була банальним піаром для міського голови, який навіть два слова зв'язати українською не може.

Бажаємо всім вміння аналізувати ситуацію не тільки гарячим серцем, але й холодною головою. Після штовханини до нас підходили як цивільні, так і представники ЗСУ, що були згодні з нашою позицією, але не бажали втручатися на кладовищі.А кремлівського холуя Вілкула хочемо попередити, що наступний похід на кладовище, на якому відбувається панахида за українськими військовими, може відбутися тільки, якщо він забажає вибрати собі місце для могили», - зазначається у повідомленні.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Криворожанин
20.04.2015
Правый сектор просто плюнул в лицо матерям погибших солдат!
Гость
20.04.2015
Юрий Вилкул, это не Ваша война.Не нужно принимать участие в шабаше на костях.В духе нынешних власть имущих: отправить людей на убой, а потом лицемерно "рыдать"на их могилах. Я думаю, что родные этих похороненных безымянных людей уже не раз думали ,почему их близкие погибли, а такие как Ярош,Турчинов,Пашинский и т.д. еще живы.
Стас
20.04.2015
Вилкула вообще стоит растерзать. Козляра еб....ный
Последние записи в блогах

     Питання організації роз'яснювальної роботи під час кампанії декларування доходів громадян стали провідними під час проведення зустрічі, що відбулася в приміщенні Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

     Учасники зустрічі – начальник Павлоградської ДПІ Ольга Радіонова та волонтери – ветерани-пенсіонери податкової служби Західно-Донбаського управління обговорили особливості проведення цьогорічної кампанії декларування, обмінялись думками з приводу нюансів цієї кампанії та визначили шляхи співпраці у доведенні необхідної інформації до громадян.

     Вже стало традицією, що на початку року волонтери добровільно допомагають у пропаганді податкового законодавства та інформують пересічних громадян міста про діяльність податкової служби. Розповсюджуючи тематичну друковану продукцію з питань декларування доходів громадян, волонтери допомагають донести необхідну інформацію до широких верств суспільства.

     “Ми, як ніхто, розуміємо важливість своєчасності сплати податків. Із власного досвіду ми знаємо, що більшість громадян – сумлінні платники. Їм необхідно лише своєчасно нагадати про необхідність декларування доходів та сплати податків, допомогти розібратися у законодавчих нормах. Саме тому ми завжди з готовністю допомагаємо своїм колегам”, - зазначають ветерани.

     Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року в Україні стартувала кампанія декларування, котра триватиме до 1 травня 2020 року. Отож, закликаємо виконати громадянський обов'язок – задекларувати свої доходи.

Подробнее

   При державних податкових інспекціях у складі управлінь, які утворені на правах відокремлених підрозділів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області функціонують 37 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

   Центрами забезпечується надання 31 виду адміністративних послуг.

Загалом, протягом січня 2020 року працівниками ЦОП опрацьовано та надано 20 тисяч 156 звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг, з яких 20 тисяч 79 – адміністративних.

   З переліком адміністративних послуг, що надаються Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області та Інформаційними картками адміністративних послуг можна ознайомитись на офіційному субсайті «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» та у Центрах обслуговування платників області.

 

Подробнее

Про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян розповіла начальник Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області Ольга Радіонова під час брифінгу з представниками місцевих засобів масової інформації.

Посадовець нагадала, що з 1 січня розпочалась кампанія декларування, яка триватиме до 1 травня поточного року. Обов’язок щодо декларування статків виникає у випадку отримання громадянами у минулому році доходів, які не оподатковувались. Зокрема, до таких доходів належать: вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна; кошти від надання майна в лізинг, оренду (суборенду) чи житловий найм; кошти одержані за межами України (іноземні доходи); доходи від операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого або рухомого майна та отримані у вигляді інвестиційного прибутку

Звернула увагу, що платники податку, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку, декларацію можуть подати впродовж усього 2020 року.

Наприкінці брифінгу, Ольга Радіонова закликала громадян не чекати граничного терміну надання декларацій 30 квітня, а виконати свій громадянський обов’язок і подати декларацію ппро отримані у 2019 році доходи завчасно.

«Свідоме декларування доходів та сплата податків – вірний шлях до побудови європейського суспільства», - наголосила Ольга Радіонова.

 

 

 

 

Подробнее

   Днями в приміщенні Центра обслуговування платників (далі – ЦОП) Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області, за участі фахівців управління, в рамках проведення інформаційної кампанії по декларуванню відбулася інформаційно - роз'яснювальна акція «Деклараційна кампанія – 2020».

   Під час акції фахівці Західно-Донбаського управління надавали відвідувачам консультації з питань порядку подання декларації про майновий стан і доходи, способів подання декларації, зокрема засобами електронного зв'язку в електронній формі або надсилання поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення. Крім того, відповідну інформацію було розміщено на інформаційних стендах ЦОП.

   «Мета цієї інформаційно - роз'яснювальної акції – ще раз нагадати громадянам про те, що кампанія декларування доходів та майнового стану за 2019 рік триває, і всі, хто ще не встиг задекларувати свої минулорічні доходи та використати своє право на податкову знижку, мають можливість це зробити до 01 травня поточного року», - зазначила начальник відділу забезпечення роботи Західно-Донбаського управління Тетяна Гросова.

   Під час заходу відвідувачам розповсюджувалася власна друкована продукція з питань деклараційної кампанії.

 

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю