«Батькивщина» пиарится на имени украинской летчицы Савченко

30.09.2014 12:24

Юлия Тимошенко заявила, что первый номер партийного избирательного списка «Батькивщины», украинская летчица Надежда Савченко, пребывающая в тюрьме в России, после избрания в Верховную Раду станет членом украинской делегации в Парламентской ассамблее Совета Европы.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Также лидер «Батькивщины» добавила, что такой политический ход даст Савченко иной дипломатический статус, который не будет соответствовать с ее содержанием под стражей в Москве.

«Это означает, что ее должны будут немедленно освободить», — добавила лидер Батькивщины, отметив, что и она сама, и ее политическая сила продолжат работу со всеми институтами Совета Европы, которые могут способствовать освобождению украинских граждан, арестованных в России по политическим мотивам, в том числе с комитетом Совета Европы по предотвращению пыток.

«Эта психиатрическая экспертиза, которую хотят провести в отношении Нади — она незаконна, и является элементом пыток», — сказала Тимошенко.

Напомним, Савченко находится в российской тюрьме с июля этого года. Ее обвиняют в незаконном пересечении границы без документов, в то время, как украинская сторона заявляет о том, что Савченко была захвачена в плен террористами на востоке Украины, после чего — вывезена в Россию.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Комментарии
хуторянка
03.10.2014
молодец Тимошенко.Даже если и мало возьмет,то хоть человека віручит,кстате, в отличии от других
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю