Балабат, Петровский и Олейник – лидеры по плагиату на 31 избирательном округе

21.10.2014 20:13

Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» продолжает публикацию о программах кандидатов в народные депутаты от Днепропетровщины.

Напомним, мы основываемся на данных компании Promedia Consulting, которая представила системный анализ избирательных программ на предмет содержание плагиата и самоплагиата. Это позволило установить интересные факты и закономерности.

В этот раз рассматриваем программы мажоритарщиков по 31 округу.

Лидер по плагиату – самовыдвиженец Любовь Балабат, которая 77% программы переписала из программы 2012 года Юрия Морочко.

На втором месте – представитель «Сильной Украины» Игорь Петровский, который на 76% использует партийную программу 2014 года.

На третьем месте – кандидат от «Блока Порошенко» Виталий Олейник, который ровно половину – 51% - скопировал из программы 2012 года Андрея Жаботинского.

Самовыдвиженец Андрей Малашевский 47% использовал из программы 2002 года Василия Гладких.

Самовыдвиженец Дмитрий Пирогов на 45% скопировал программу 2012 года Олега Колесниченко.

«Батькивщиновец» Мераби Габриадзе 37% своей программы взял из программы 2012 года Владимира Бондаренко.

Кандидат от «Народного фронта» Сергей Олейник на 32% использует партийную программу 2014 года.

Представитель «Оппозиционного блока» Николай Пономаренко 14% программы скопировал из программы 2012 года Артура Мартовицкого.

Кандидат от «Блока левых сил» Виталий Шолошенко 5% своей программы заимствовал из партийной программы 2014 года.

Полностью оригинальные избирательные программы – по 0% плагиата - у шестерых кандидатов. Все они самовыдвиженцы. Это Владислав Штефан, Сергей Штанько, Константин Караманиц, Юрий Вовк, Евгений Смирный и Константин Павлов.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю