Ассоциация Юрия Вилкула вступилась за мэра-сепаратиста

10.08.2014 13:21

Ассоциация городов Украины, Президентом которой является Юрий Вилкул - мэр Кривого Рога -  обратилась к правоохранительным органам с требованием принять меры для освобождения Луганского городского головы Сергея Кравченко из-под стражи, учитывая его исключительно важную роль в обеспечении жизнедеятельности города во время боевых действий. Об этом сообщает интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

Пресс-служба Ассоциации отмечает, что 7 августа 2014 года бойцами батальона «Айдар» был задержан Луганский городской голова Сергей Кравченко, которого инициаторы задержания обвиняют в сепаратизме, поэтому Ассоциация обращает внимание на следующие обстоятельства: "Во-первых, АГУ неизвестные любые публичные призывы Луганского городского головы на поддержку сепаратистских идей. Во-вторых, в условиях деятельности незаконных вооруженных формирований в Луганске Кравченко в течение шести месяцев руководил городским хозяйством, делал все возможное и невозможное для функционирования коммунальной инфраструктуры, обеспечение жителей города элементарными условиями, необходимыми для их жизни во время войны".

«Конечно, мэр мог убежать, оставив город на растерзание… и остаться «чистым» перед законом, но он продолжал находиться во главе городской власти и пытался хоть как-то приостановить гуманитарную катастрофу в городе, организовать предоставление жителям жизненно необходимых услуг - водоснабжение, электричество, общественный транспорт, бомбоубежища и т.д.», - говорится в сообщении. 

Напомним, что мэр Луганска Сергей Кравченко попытался незаметно покинуть областной центр, но был опознан и задержан бойцами АТО. Кроме того, ранее он был одним из организаторов "антимайданов" - акций в поддержку действующей тогда власти Виктора Януковича, которые централизованно проводились в разных городах Украины в ответ на Евромайдан.

11 мая в Луганске при полной поддержке местных властей прошел нелегитимный референдум за создание "Луганской народной республики".

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Комментарии
svit ukrane
11.08.2014
Вилкулы(оба) должны уйти в небытие, без права на возрождение во всяких других проектах.
Ева
11.08.2014
И так понятно, шо батько, шо сын - сепараторы, таких тварей при власти быть не должно.
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет