Артисты не хотят ехать в Днепр на концерты из-за проблем с аэропортом

27.02.2018 17:00

Советник мэра Днепра Евгений Гендин на своей страничке в Фейсбук рассказал, почему в городе сложно устраивать концерты с приглашенными из других стран артистами.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«О крайне наболевшем. Причем глобально. Причем не только для меня.

«О, Дньепр! Да, знаем ваш джазовый фестиваль. Знаем, что у вас высочайший уровень. Да знаем - у вас же и Рэнди Брекер, и Патти Остин, и Джой ДиФранческо, и Сайрус Честнат, и Рик Маргитца и еще другие были! Да, слышали, что у вас великолепная локация, отличный звук и потрясающая публика! Да, у нас эта дата свободна. Мы как раз в Париже (Барселоне, Гамбурге, Гданьске и т.д.) перед этим будем.

Что? Три пересадки? Что? День без концерта выпадает? День только на дорогу? Кхм, кхм...»

Гребаный аэропорт. Позорное авиасообщение. Как же это задрало. Как же это унизительно. Как же это системно все тормозит и обессмысливает», - написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
Андрей
27.02.2018
Сначала со взяточниками в горисполкоме надо разобраться, а потом и дело легче пойдет. Впрочем, не только это, но и все другие тоже.
Николай
27.02.2018
Что? Только проснулись гребаные руководители города?.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю