Арсений Яценюк: "Наша цель - 300 голосов в новом парламенте"

22.08.2014 19:11

Премьер считает, что выборы в парламент нужно провести в ближайшее время

Премьер-министр Арсений Яценюк заявил, что цель в новом парламенте - 300 голосов.

«Нет дискуссии, необходим новый парламент в ближайшее время. Однако все предложения будут чистым популизмом. Все должны объединиться вокруг одной реформы - это соглашение с ЕС. Перед парламентскими выборами нужно подписать соглашение о формировании новой коалиции. Нам нужно завоевать мир. Для того, чтобы было большинство, все должны идти одним единым фронтом. Конечно, накануне выборов переговоры будут проводиться… Будем идти блоками, партиями. Наша цель -300 голосов в новом парламенте», - сказал он в интервью украинским телеканалам. 

Кроме того, премьер отметил, что Соглашение с ЕС будет ратифицировано  в сентябре этим составом Рады. 

«Нет никаких сомнений в этом.  Все, кто пытался затормозить этот процесс – это россияне», - добавил он.

Напомним, в июле Александр Турчинов объявил о распаде коалиции "Европейский выбор" после того, как фракции Виталия Кличко и Олега Тягныбока заявили о выходе из парламентского большинства.

При этом президент Петро Порошенко поддержал намерение депутатов провести полную перезагрузку власти, отметив, что это не должно парализовать работу Рады.

Источник: Сегодня.ua

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю