Анжелика Пилипенко: "Отопительный сезон может начаться и в ноябре"

31.07.2014 07:47

"Отопительный сезон не начнется до октября, а то и до ноября месяца. Безусловно, готовиться надо было еще с весны, потому что необходимо подготовить всю отопительную систему. Еще я хочу сказать про российский газ. Украинского газа нам бы хватило для населения, что же касается работы предприятий, то тут возникает проблема. Каким образом будет решаться вопрос, чтобы и предприятия работали, и люди не замерзали – пока еще трудно сказать", - заявила депутат Днепропетровского городского совета, член Национального совета по вопросам ОСББ при Минрегионстрое, член общественного союза «Наш дом Днепропетровщина» Анжелика Пилипенко во время передачи "Наживо" в эфире 51 телеканала, сообщает издание "ГЛАВНОЕ".

По ее мнению, существующая инженерная инфраструктура не готова к переходу на альтернативные источники отопления.

"Если мы говорим про солнечные батареи, мы рассчитывали по проектам энергосбережения, сколько это будет стоить. Например, для того, чтобы отапливать места общественного пользования в большом доме, где 16 этажей, необходимо 60 тысяч гривен для того, чтобы установить все батареи и обеспечить их работу. Это очень хорошо, очень интересно, но – сети! Они не рассчитаны на такую нагрузку и не менялись очень долгое время. И если все начнут переходить на альтернативный источник отопления и отапливаться с помощью радиаторов внутри квартир, сети все погорят", - отметила Анжелика Пилипенко.

Депутат считает, что населению необходимо более рационально подходить к вопросам энергосбережения, в том числе и контролю за тарифами.

"Нужно народу научиться проводить народную экспертизу, например, тех самых тарифов. Когда-то, как депутат, я была в комиссии по ЖКХ. Мы мониторили тарифы водоканала. Вы знаете, что туда входит? Поездки головы водоканала в Париж, в Дубаи, содержание автопарка, оплата мобильных телефонов и так далее", - сказала Анжелика Пилипенко.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат