Анжелика Пилипенко: "Отопительный сезон может начаться и в ноябре"

31.07.2014 07:47

"Отопительный сезон не начнется до октября, а то и до ноября месяца. Безусловно, готовиться надо было еще с весны, потому что необходимо подготовить всю отопительную систему. Еще я хочу сказать про российский газ. Украинского газа нам бы хватило для населения, что же касается работы предприятий, то тут возникает проблема. Каким образом будет решаться вопрос, чтобы и предприятия работали, и люди не замерзали – пока еще трудно сказать", - заявила депутат Днепропетровского городского совета, член Национального совета по вопросам ОСББ при Минрегионстрое, член общественного союза «Наш дом Днепропетровщина» Анжелика Пилипенко во время передачи "Наживо" в эфире 51 телеканала, сообщает издание "ГЛАВНОЕ".

По ее мнению, существующая инженерная инфраструктура не готова к переходу на альтернативные источники отопления.

"Если мы говорим про солнечные батареи, мы рассчитывали по проектам энергосбережения, сколько это будет стоить. Например, для того, чтобы отапливать места общественного пользования в большом доме, где 16 этажей, необходимо 60 тысяч гривен для того, чтобы установить все батареи и обеспечить их работу. Это очень хорошо, очень интересно, но – сети! Они не рассчитаны на такую нагрузку и не менялись очень долгое время. И если все начнут переходить на альтернативный источник отопления и отапливаться с помощью радиаторов внутри квартир, сети все погорят", - отметила Анжелика Пилипенко.

Депутат считает, что населению необходимо более рационально подходить к вопросам энергосбережения, в том числе и контролю за тарифами.

"Нужно народу научиться проводить народную экспертизу, например, тех самых тарифов. Когда-то, как депутат, я была в комиссии по ЖКХ. Мы мониторили тарифы водоканала. Вы знаете, что туда входит? Поездки головы водоканала в Париж, в Дубаи, содержание автопарка, оплата мобильных телефонов и так далее", - сказала Анжелика Пилипенко.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю