На засідання бюджетного комітету Андрій Павелко кличе Нацбанк зі звітом

12.12.2014 14:29

У Комітеті з питань бюджету Верховної Ради просять представників Нацбанку якнайшвидше прийти на засідання і прозвітувати за свою діяльність.

Про це журналістам заявив голова Парламентського комітету з питань бюджету Андрій Павелко, передає «Українська правда».

«Усе, що сьогодні відбувається у діях голови Нацбанку, є величезним питанням для всіх депутатів, у тому числі на Комітеті це питання піднімалося, його члени вимагають заслухати якомога швидше голову Нацбанку», - сказав він.

Читайте також: В Днепропетровске «Кредитный Майдан» пикетировал управление Нацбанка (ФОТО)

Крім того, за його словами, на засідання самого Комітету вже запрошувалися інші представники НБУ, проте вони не прийшли.

Водночас, Павелко наголосив, що навіть без звіту Гонтаревої процес формування держбюджету на наступний рік розпочнеться, але ускладниться тим, що залишиться незрозумілою ситуація на валютному ринку.

«Не знаю чому, але поки представники Нацбанку наш комітет не відвідали. Ми чекаємо їх найближчим часом. Буде дуже жорстка розмова», - додав нардеп.

Читайте також: Госбюджет 2015 должен учитывать финансовую децентрализацию, – Андрей Павелко

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва, член центральной рады политической партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Комментарии
Петя
12.12.2014
а павелко и в Киеве стриптизерш заказывает для себя за одно и для сына?
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет