Андрей Павелко стал заместителем руководителя фракции БПП

27.11.2014 13:00

Народный депутат Украины из Днепропетровска Андрей Павелко назначен заместителем руководителя фракции "Блока Петра Порошенко" в Верховной Раде.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Соответствующее решение обнародовал руководитель подготовительной группы Владимир Гройсман.

Напомним, что уже созданы фракции "Блока Порошенко", Оппозиционного блока, Народного фронта, Радикальной партии, "Самопомощи" и "Батькивщины".

 

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва, член центральной рады политической партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Комментарии
Петро
27.11.2014
за стриптиз для малолетних!
Иван
27.11.2014
Простите, а за какие достижения?
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю