Андрей Клячин: "Введение миротворцев в Украину - это вариант"

30.08.2014 09:07

"Введение международных миротворцев в Украину – это вариант. Болезненный, плохой, удар по имиджу, прежде всего нашей власти, но вариант. Нужно четко понимать, что Россия сама по себе не остановится. Поэтому, возможно, миротворцы. В каком формате -  надо обсуждать", - заявил политический эксперт Андрей Клячин во время  передачи "Наживо" в эфире 51 телеканала.

Об этом сообщает интернет-издание "ГЛАВНОЕ" .

"На сегодняшний день Россия действует по своему сценарию. Более того, после каждой встречи и более-менее обнадеживающего заявления возникает  очередная проблема, очередное усложнение ситуации. И как политолог я должен сказать, что надеяться на какие-то соглашения или консультации, которые переломят ситуацию, нельзя", - сказал Андрей Клячин.

Он отметил, что Украина накануне выборов будет стараться избежать введения военного положения.

"Следующие два месяца Украина будет стараться максимально провести выборы, то есть сохранить вот эту ситуацию без  введения военного положения, которое автоматически перечеркивает возможность проведения выборов. И у России есть два месяца для продолжения агрессивных действий. К сожалению, Россия делает шаги каждый раз все жестче и жестче, в ожидании ответной реакции не только от Украины, но в том числе от Европы и мирового сообщества. Увы, жестких ответных шагов не только нет, даже нет плана – какими они могут быть. Именно поэтому сложилась такая ситуация", - подчеркнул Андрей Клячин.

По мнению политолога,  это будут сложные два месяца.

"Самая большая опасность - чтобы предвыборная кампания  не переросла во взаимные упреки.  Проблемные вопросы –  военное положение,  блоковый статус, ядерное оружие - могут еще больше "разогреть" украинское общество. Это реальная опасность, над которой нужно будет работать, в том числе и на региональном уровне", - заявил политический эксперт Андрей Клячин.

Комментарии
dbkrekznfv
30.08.2014
А какие еще гениальные идеи есть у вилкулят?
Последние записи в блогах

Правобережне управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує

Подробнее

Працівники українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності Міністерства охорони здоров’я України звернулися до лідера Радикальної партії, кандидата в Президенти України Олега Ляшка з проханням виплатити їм зарплату і зберегти інститут від знищення. Про це написав народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка на своїй сторінці в Фейсбук.

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що податкові пільги, порядок та підстави їх надання встановлюються з урахуванням вимог законодавства України про захист економічної конкуренції виключно Податковим кодексом України (далі – ПКУ), рішеннями органів місцевого самоврядування, прийнятими відповідно до ПКУ (п. 30.5 ст. 30 ПКУ).

Суми податку та збору, не сплачені суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, обліковуються таким суб’єктом – платником податків. Облік зазначених коштів ведеться в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (п. 30.6 ст. 30 ПКУ).

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1233 затверджено Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг (далі – Порядок № 1233) та Звіт про суми податкових пільг (далі – Звіт).

Порядок № 1233 є обов’язковим для виконання суб’єктами господарювання, які відповідно до ПКУ не сплачують податки та збори до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг (п. 1 Порядку № 1233).

Звіт подається суб’єктом господарювання за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом                  40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб’єкт господарювання пільгами не користується, Звіт не подається (п. 3 Порядку № 1233).

Звіт заповнюється відповідно до вимог п. 4 Порядку № 1233, зокрема, у графах «Код пільги згідно з довідником пільг» та «Найменування податкової пільги» Звіту зазначаються код та найменування податкової пільги за кожним видом податкових пільг відповідно до довідника пільг, форма та порядок ведення якого затверджуються Державною податковою службою.

З урахуванням викладеного, суб’єкти господарювання, прибуток яких відповідно до норм ПКУ звільняється від оподаткування, повинні подавати Звіт до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації.

У Довіднику пільг, наданих чинним законодавством по сплаті податків та зборів, інших обов’язкових платежів зазначено всі коди податкових пільг.

Нагадуємо, що з 01.01.2019 необхідно користуватись Довідником податкових пільг, що є втратами доходів бюджету № 91/1 та Довідником інших податкових пільг № 91/2, які розміщено на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС України у банері «Довідники».

 

Подробнее

Протягом двох місяців 2019 року на антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» зателефонували 89 заявників Дніпропетровської області.

За допомогою сервісу «Пульс» заявники звертались з питань: щодо звітності та реєстрації накладних (45 звернень), роботи органів ДФС (36 звернень) тощо.

Усі звернення оперативно розглянуті у встановлений термін та вирішені по суті.

Звернення, кваліфіковані за тематикою як «скарга на корупційні дії працівників органів фіскальної служби», на розгляд ГУ ДФС у Дніпропетровській області не надходили.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат