Андрей Павелко: "При существующих угрозах необходимо объединение демократических сил"

27.08.2014 17:12

Ради будущего Украины все демократические силы должны идти единой командой на выборы. Об этом сказал народный депутат Украины Андрей Павелко по окончанию съезда партии «Солидарность».

Об этом сообщает ИА «МОСТ-ДНЕПР» со ссылкой на пресс-службу нардепа.

«Все демократические силы должны объединиться, чтобы реализовать те вызовы и изменения, которые требует общество. Об этом сказал Президент Украины Петр Порошенко. При нынешних внешних угрозах не допустимо, чтобы демократические силы боролись между собой, тем самым ослабляя страну. Это будет только на руку нашим врагам. Всеми силами необходимо сплотиться, чтобы победить внешнего врага и в Украине наступил мир. Общество ждет качественных изменений. Это нужно осуществлять сплоченно и сообща. Ради будущего каждого украинца, каждой семьи, будущего Украины необходимо объединятся», - сказал Андрей Павелко.

Как сообщалось, Президент Украины Петр Порошенко на съезде партии «Солидарность» призвал все демократические силы объединиться для достижения тех целей, которые требует общество. Он сказал, что будет проводить переговоры с партией «Батькивщина», УДАР, «Свобода» для похода на выборы единой командой.

Напомним, главой партии «Солидарность» съезд единогласно избрал Юрия Луценко. Кроме того, делегаты проголосовали за переименование партии «Солидарность» в Блок Петра Порошенко.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва, член центральной рады политической партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет