Андрей Павелко: "При существующих угрозах необходимо объединение демократических сил"

27.08.2014 17:12

Ради будущего Украины все демократические силы должны идти единой командой на выборы. Об этом сказал народный депутат Украины Андрей Павелко по окончанию съезда партии «Солидарность».

Об этом сообщает ИА «МОСТ-ДНЕПР» со ссылкой на пресс-службу нардепа.

«Все демократические силы должны объединиться, чтобы реализовать те вызовы и изменения, которые требует общество. Об этом сказал Президент Украины Петр Порошенко. При нынешних внешних угрозах не допустимо, чтобы демократические силы боролись между собой, тем самым ослабляя страну. Это будет только на руку нашим врагам. Всеми силами необходимо сплотиться, чтобы победить внешнего врага и в Украине наступил мир. Общество ждет качественных изменений. Это нужно осуществлять сплоченно и сообща. Ради будущего каждого украинца, каждой семьи, будущего Украины необходимо объединятся», - сказал Андрей Павелко.

Как сообщалось, Президент Украины Петр Порошенко на съезде партии «Солидарность» призвал все демократические силы объединиться для достижения тех целей, которые требует общество. Он сказал, что будет проводить переговоры с партией «Батькивщина», УДАР, «Свобода» для похода на выборы единой командой.

Напомним, главой партии «Солидарность» съезд единогласно избрал Юрия Луценко. Кроме того, делегаты проголосовали за переименование партии «Солидарность» в Блок Петра Порошенко.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва, член центральной рады политической партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України передала до ДФС перелік підприємств, що не сплачують ПДФО та звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо забезпечення сплати податку на доходи фізичних осіб до відповідних бюджетів за фактичним місцем знаходження підприємств.

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат