Андрей Павелко: "При существующих угрозах необходимо объединение демократических сил"

27.08.2014 17:12

Ради будущего Украины все демократические силы должны идти единой командой на выборы. Об этом сказал народный депутат Украины Андрей Павелко по окончанию съезда партии «Солидарность».

Об этом сообщает ИА «МОСТ-ДНЕПР» со ссылкой на пресс-службу нардепа.

«Все демократические силы должны объединиться, чтобы реализовать те вызовы и изменения, которые требует общество. Об этом сказал Президент Украины Петр Порошенко. При нынешних внешних угрозах не допустимо, чтобы демократические силы боролись между собой, тем самым ослабляя страну. Это будет только на руку нашим врагам. Всеми силами необходимо сплотиться, чтобы победить внешнего врага и в Украине наступил мир. Общество ждет качественных изменений. Это нужно осуществлять сплоченно и сообща. Ради будущего каждого украинца, каждой семьи, будущего Украины необходимо объединятся», - сказал Андрей Павелко.

Как сообщалось, Президент Украины Петр Порошенко на съезде партии «Солидарность» призвал все демократические силы объединиться для достижения тех целей, которые требует общество. Он сказал, что будет проводить переговоры с партией «Батькивщина», УДАР, «Свобода» для похода на выборы единой командой.

Напомним, главой партии «Солидарность» съезд единогласно избрал Юрия Луценко. Кроме того, делегаты проголосовали за переименование партии «Солидарность» в Блок Петра Порошенко.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва, член центральной рады политической партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю