Андрей Павелко: "При существующих угрозах необходимо объединение демократических сил"

27.08.2014 17:12

Ради будущего Украины все демократические силы должны идти единой командой на выборы. Об этом сказал народный депутат Украины Андрей Павелко по окончанию съезда партии «Солидарность».

Об этом сообщает ИА «МОСТ-ДНЕПР» со ссылкой на пресс-службу нардепа.

«Все демократические силы должны объединиться, чтобы реализовать те вызовы и изменения, которые требует общество. Об этом сказал Президент Украины Петр Порошенко. При нынешних внешних угрозах не допустимо, чтобы демократические силы боролись между собой, тем самым ослабляя страну. Это будет только на руку нашим врагам. Всеми силами необходимо сплотиться, чтобы победить внешнего врага и в Украине наступил мир. Общество ждет качественных изменений. Это нужно осуществлять сплоченно и сообща. Ради будущего каждого украинца, каждой семьи, будущего Украины необходимо объединятся», - сказал Андрей Павелко.

Как сообщалось, Президент Украины Петр Порошенко на съезде партии «Солидарность» призвал все демократические силы объединиться для достижения тех целей, которые требует общество. Он сказал, что будет проводить переговоры с партией «Батькивщина», УДАР, «Свобода» для похода на выборы единой командой.

Напомним, главой партии «Солидарность» съезд единогласно избрал Юрия Луценко. Кроме того, делегаты проголосовали за переименование партии «Солидарность» в Блок Петра Порошенко.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва, член центральной рады политической партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Партия ВО "Батькивщина"
Подробнее
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет