Анатолий Коваленко: "Мы теряем генофонд нации"

28.08.2014 21:27

"Ситуация складывается таким образом, что агрессия со стороны России - об этом говорят многие политологи - может привести к третьей мировой войне", -заявил председатель Днепропетровской областной организации Партии развития Украины Анатолий Коваленко во время  передачи "Наживо" в эфире 51 телеканала.

Об этом сообщает интернет-издание "ГЛАВНОЕ" .

"Если агрессия будет продолжена, и если мы поймем, что защитить страну только оружием на сегодняшний день Украина не способна, и если западные страны нам конкретно и четко не дадут возможность усилить свои позиции, то мы остаемся один на один с Россией. Таким образом за счет людских ресурсов, которые мы теряем ежедневно - а это возраст от 18 до 30 лет -  мы, безусловно, можем потерять страну", - сказал он.

По его мнению, выход должен быть таким: обращение к мировым организациям. И независимо от того, какое решение они примут – помогать Украине или нет -  садиться за стол переговоров и немедленно.

"Потому что человеческая жизнь -  это самое дорогое, что есть у нас в Украине. А учитывая то, что у нас из 45 миллионов за 2 года осталось 43 миллиона, то мы теряем генофонд нации и тех молодых людей, которые завтра должны нашему государству родить новое поколение для той страны. Для страны, которую мы видим независимой, единой, спокойной и экономически сильной", - резюмировал председатель Днепропетровской областной организации Партии развития Украины Анатолий Коваленко.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной организации Партии развития Украины, экс-председатель Ленинского районного в городе Днепропетровске совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю