Анатолий Коваленко: "Мы теряем генофонд нации"

28.08.2014 21:27

"Ситуация складывается таким образом, что агрессия со стороны России - об этом говорят многие политологи - может привести к третьей мировой войне", -заявил председатель Днепропетровской областной организации Партии развития Украины Анатолий Коваленко во время  передачи "Наживо" в эфире 51 телеканала.

Об этом сообщает интернет-издание "ГЛАВНОЕ" .

"Если агрессия будет продолжена, и если мы поймем, что защитить страну только оружием на сегодняшний день Украина не способна, и если западные страны нам конкретно и четко не дадут возможность усилить свои позиции, то мы остаемся один на один с Россией. Таким образом за счет людских ресурсов, которые мы теряем ежедневно - а это возраст от 18 до 30 лет -  мы, безусловно, можем потерять страну", - сказал он.

По его мнению, выход должен быть таким: обращение к мировым организациям. И независимо от того, какое решение они примут – помогать Украине или нет -  садиться за стол переговоров и немедленно.

"Потому что человеческая жизнь -  это самое дорогое, что есть у нас в Украине. А учитывая то, что у нас из 45 миллионов за 2 года осталось 43 миллиона, то мы теряем генофонд нации и тех молодых людей, которые завтра должны нашему государству родить новое поколение для той страны. Для страны, которую мы видим независимой, единой, спокойной и экономически сильной", - резюмировал председатель Днепропетровской областной организации Партии развития Украины Анатолий Коваленко.

Как это повлияет на рейтинг:
"Партия развития Украины"
Подробнее
Председатель Днепропетровской областной организации Партии развития Украины, экс-председатель Ленинского районного в городе Днепропетровске совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет