Анатолий Клименко: "Никогда регионалом не был"

06.10.2014 14:36

Кандидат в народные депутаты Украины от политической партии «Народный Фронт» (Днепропетровская область, 29 округ)
Анатолий Клименко заявил, что никогда не был членом Партии регионов.

Об этом сообщает Интернет-издание "ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу "Народного фронта".
 
"Сейчас в прессе распространяется информация, что в составе «НАРОДНОГО ФРОНТА» выступают бывшие «регионалы», запятнавшие свою репутацию и не имеющие права возвращаться к власти. Я хочу обратиться к своим избирателям и заверить их, что никогда не был ни членом «Партии регионов», ни членом ее фракции. Не присутствовал на одном ее заседании, на одном совещании. Это легко проверить: вы не найдете ни отказа или документа за моей подписью.

В свое время, я был депутатом Днепропетровского областного совета от «Сильной Украины», но членом партии «Сильная Украина» не был. Я всегда поддерживал и буду поддерживать все инициативы, которые хотя бы в некоторой степени могут правильно повлиять на жизнеобеспечение Днепропетровской области, ее развитие и процветание. К тому времени, когда мы становились депутатами Днепропетровского областного совета, я действительно представлял фракцию «Сильная Украина» и не скрываю этого. Тогда я поддерживал некоторые ее идеи, связанные с развитием промышленности и экономики. Но когда «Сильная Украина» была «переведена» Сергеем Тигипко в состав фракции «Партии регионов», я, Клименко Анатолий Владимирович, официально заявляю, не перешел вместе с ней. И ни одного дня не присутствовал на дальнейших заседаниях «регионалов». Так что к «Партии регионов» не имею никакого отношения, а потому абсолютно достойно и честно представляю на сегодняшний выборах новую прогрессивную партию антикризисных менеджеров и активистов - «НАРОДНЫЙ ФРОНТ». Вместе с командой профессионалов я планирую бороться европейское будущее для нашего государства", - заявляет Анатолий Клименко.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю