Анатолий Клименко: "Никогда регионалом не был"

06.10.2014 14:36

Кандидат в народные депутаты Украины от политической партии «Народный Фронт» (Днепропетровская область, 29 округ)
Анатолий Клименко заявил, что никогда не был членом Партии регионов.

Об этом сообщает Интернет-издание "ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу "Народного фронта".
 
"Сейчас в прессе распространяется информация, что в составе «НАРОДНОГО ФРОНТА» выступают бывшие «регионалы», запятнавшие свою репутацию и не имеющие права возвращаться к власти. Я хочу обратиться к своим избирателям и заверить их, что никогда не был ни членом «Партии регионов», ни членом ее фракции. Не присутствовал на одном ее заседании, на одном совещании. Это легко проверить: вы не найдете ни отказа или документа за моей подписью.

В свое время, я был депутатом Днепропетровского областного совета от «Сильной Украины», но членом партии «Сильная Украина» не был. Я всегда поддерживал и буду поддерживать все инициативы, которые хотя бы в некоторой степени могут правильно повлиять на жизнеобеспечение Днепропетровской области, ее развитие и процветание. К тому времени, когда мы становились депутатами Днепропетровского областного совета, я действительно представлял фракцию «Сильная Украина» и не скрываю этого. Тогда я поддерживал некоторые ее идеи, связанные с развитием промышленности и экономики. Но когда «Сильная Украина» была «переведена» Сергеем Тигипко в состав фракции «Партии регионов», я, Клименко Анатолий Владимирович, официально заявляю, не перешел вместе с ней. И ни одного дня не присутствовал на дальнейших заседаниях «регионалов». Так что к «Партии регионов» не имею никакого отношения, а потому абсолютно достойно и честно представляю на сегодняшний выборах новую прогрессивную партию антикризисных менеджеров и активистов - «НАРОДНЫЙ ФРОНТ». Вместе с командой профессионалов я планирую бороться европейское будущее для нашего государства", - заявляет Анатолий Клименко.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Сильная Украина"
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат