Активісти обіцяють нові акції проти "беркутівського" чиновника Філатова

26.10.2017 13:30

Громадські активісти обіцяють продовжити акції проти колишнього керівника дніпровського "Беркута" Андрія Ткаченко, якого мер Борис Філатов влаштував на роботу в мерію.

Про це заявив голова ГО «Платформа Громадський Контроль" Артем Романюков, повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Я вважаю, що будь-яка акція протесту - це лише частина компанія, яку зараз прийнято називати адвокаційною кампанією, яка є процессом, що має завершитися результатом. Кампанія по Ткаченко  не завершена", - сказав активіст.

За словами Романюкова, вони не зупиняться, поки "беркутівець" не буде звільнений. Акція продовжиться. Зараз є дуже багато цікавих моментів, які зібрані по нинішньому підлеглому Бориса Філатова: "Ви розумієте -  ми не поліція, не прокуратура, але часом маємо виконувати за них їхню роботу".

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Настоящий Житель Днепра
30.10.2017
Похоже, что скинули тебе. Ибо каждый адекватный человек будет выступать против того, чтоб во главу личной групппировки рейдера Филатова (рейдеры не бывают бывшими) ставили Беркутовца, который готов разбить тебе черепушку за пару серебреников.
Житель Днепра
26.10.2017
Похоже Артему на карточку скинули за новую волну... Зарплата - это всегда здорово!
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю