Активисты провели проверку мусора из Львова на радиацию (ВИДЕО)

19.09.2016 09:15

Мусор из Львова, который на прошлой неделе высыпали на свалку в Синельниково, активисты проверили на радиационный фон. Результаты проверки показали, что он находится в границах нормы.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал оператор и режиссер монтажа ТРК «Регион» Андрей Панюшев, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Из-за подозрений горожан Синельниково, что мусор из Львова может излучать радиацию, была проведа проверка мусора на радиационный фон.

Радиационный фон находится в пределах нормы», - рассказал он.

Кроме того, Панюшев сообщил, что «17 сентября была срочно созвана 13 внеочередная сессия Синельниковского горсовета, на которой было принято и единогласно проголосовано решение о расторжении договора аренды земельного участка, на котором расположен местный мусорный полигон».

Читайте также: На Днепропетровщину продолжают возить мусор из Львова (ВИДЕО).

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю