Активисты подготовили петицию об увольнении нового главы «Муниципальной полиции» Днепра

09.06.2017 11:16

Глава общественной организации «Громадський Контроль» Артем Романюков заявил, что активисты подготовили петицию с требованием уволить нового главу КП «Муниципальная полиция» Андрея Ткаченко.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«А тем временем шел четвертый (!) день «модерации» наших электронных петиций по увольнению беркутовца Ткаченко из Муниципальной полиции Днепра, а также ликвидации этого «муниципального беркута» как такового.

- Уже нарушен Закон Украины Про звернення громадян (ст. 23(1) вот тут: http://bit.ly/2t0RWSA).

- Уже в два раза превышен даже срок, указанный на самом сайте петиций.

- Уже давно зарегистрирована в канцелярии городского совета резолюция митинга с 253 подписями. Вот она: http://bit.ly/2qThrV4», - написал он.

Напомним, что 1 июня в Днепре митинговали против кадрового назначения Филатова.

Читайте также: Активисты обещают, что митинги против кадровой политики мэра Днепра продолжатся

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Глава правления общественной организации «Громадський контроль Дніпра», глава Днепропетровской областной организации «ДемАльянса»
Подробнее
Комментарии
Защитники Украины не беркут
10.06.2017
Напомним, вчера ИНФОТАБ сообщал о том, что в Киеве трое неизвестных в нетрезвом состоянии ездили по центру столицы с криками в поддержку “Беркута”. Спрашивается??? И чего они спрашивается осмелели??? Наверное почувствовали поддержку от некоторых при власти? Или я ошибаюсь???
гость
09.06.2017
Кстати, а активисты там случайно не подготовили петицию об увольнении мэра Днепра и его бригады?)
Гость
09.06.2017
Где же эта петиция? Как можно проголосовать??
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю