Активистов, которые закрывали в Днепре бордели, посадили под домашний арест

30.09.2016 11:24

Адвокат Виталий Дорохин заявил, что активистов, которые выявляли и закрывали бордели в Днепре, перевели из СИЗО под домашний арест.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«По делу активистов, которые выявляли и останавливали работу мест сводничества и разврата в Днепре наметилось положительное движение. Сегодня всем обвиняемым Кировским райсудом изменена мера пресечения – с содержания под стражей на домашний арест. 8 месяцев СИЗО и борьбы за правду», - написал он.

Читайте также: В Днепре судят активистов, разоблачивших бордель.

Комментарии
Гость
30.09.2016
это древняя профессия...девчат туда силой не тянут...работают за копейки...лучше тогда уже платить налоги и легализовать проституцию. как в Европе...а то борются с воздухом...хотя ребята хорошее дело делают...вот только за что сидели. не понятно...
Архип Довбня
30.09.2016
А когда же мусоров садить будут? Забрали у людей 8 месяцев жихни и все? Оружие есть. Ждем Вашингтона!
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю