Активист показал в цифрах масштабы коррупции в сфере ЖКХ Днепра

10.04.2017 09:45

Активист общественной организации «Громадський Контоль» Денис Селин заявил, что в проведении торгов департаментом ЖКХ Днепровского горсовета есть много нарушений с признаками коррупции.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Устал показывать коррупционность и некомпетентность Грицая (директор департамента ЖКХ Днепровского горсовета - ред.) при проведении закупок, попробую показать это в цифрах (статистика за февраль-март):

1) в 36 торгах суммарно дисквалифицировано 106 участников. В среднем на каждых торгах дисквалифицировали 3-х участников.
2) в 20 торгах при текущих ремонтах крыш минимальное предложение было на 40-70% дешевле плановой суммы. Как планировался бюджет?
3) На ремонтах крыш и электромонтажных работах всегда выигрывал ТОВ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ ТОВАРИСТВО "ПАРУС", прошло 11 торгов, путем дисквалификаций всегда один победитель. Изначально запланированная сумма на ремонт этим 11 лотом 1,8 млн грн. Сумма минимальных предложений - 482 тыс. грн. Общая сумма по заключенным 11 договорам - 985 тыс. грн.
4) В закупках по коду “другие конечные работы" в 100% случаем выигрывал ТОВ "ВЛАДІС ГРУП". 8 тендерров общей плановой суммой 900 тыс грн. Сумма минимальных предложений - 372 тыс. грн. Общая сумма заключенных договоров - на 614 тыс. грн.

Что показывают данные цифры:
а) при планировании и закладывании сумм в бюджет цифры брались с головы, так, к примеру, почти на все ремонты крыш закладывалось по 199 999 грн, в реальности покупали за 50-70 тыс. грн. Пример вот https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-02-28-000262-a 
Как это все прошло депутатские комиссии по бюджету и ЖКХ, большой вопрос.

б) для протягивания нужных фирм идут массовые дисквалификации, нарушается как положение по ProZorro, принятое городским советом так, и здравый смысл.

в) адекватный бизнес на многие торги, организованные Грицаем, перестал приходить, так как не верят в честность. Как следствие, работы делать будут теже ТОВ "Парус" и ТОВ "ВЛАДІС ГРУП", только уже без экономии, а по максимальным бюджетам», - написал он.

Комментарии
Днепр
10.04.2017
А почему убрали комментарий,Селин ответь кто тебя проплачивает?
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский