Активист Антикоррупционной инициативы вручил Филатову «плед Насирова»

20.09.2017 12:45

Депутат горсовета Днепра от Оппозиционного Блока, активист Антикоррупционной Инициативы Сергей Суханов пришел на сессию в футболке с надписью «#ФилатOFF».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на сообщение Антикоррупционной Инициативы.

Он сказал: «Жители Самарского района в минувшие выходные провели митинг и обратились к Президенту с требованием вернуть им более двух миллионов гривен, которые городской голова, по сути, украл у них. Эти деньги были выделены решением сессии на исполнение наказов избирателей, но уже второй год не доходят до района.

За два года Филатов с подручными украли из бюджета Днепра 660 млн грн, но им и этого мало. Циничное обирание горожан вызывает протесты. Если два миллиона гривен не будут направлены на решение конкретных проблем жителей Самарского района, уже в ближайшее время люди снова выйдут на акции протеста».

Сергей Суханов также вручил Борису Филатову клетчатый плед, который он назвал «пледом Насирова» с намеком на главу Государственной фискальной службы Романа Насирова, прятавшегося под больничным пледом при попытке арестовать его за коррупционные преступления.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Лысенко
20.09.2017
молодец
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю