Активісти пропонують новому голові СБУ в області підписати «Декларацію про взаємодію» (ФОТО)

14.01.2015 10:19

13 січня представникам громадських організацій міста Дніпропетровська  представили нового керівника СБУ у Дніпропетровській області Вадима Пояркова.

Про це пише ГО «Майдан Січеслав» у своєму блозі на «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

На думку громадськості, зустріч пройшла дуже благочинно.

«Таке враження що представники СБУ вже були попереджені про  рішучий настрій дніпропетровських активістів, бо вчора ці ж представники громадськості вже зустрічалися із заступником нового керівника», - кажуть у ГО.В обласній СБУ пообіцяли, що робота з новим керівництвом буде прозорою, з громадськими діячами планують підтримувати зв’язок,  всі могли записати телефони заступників.

Активісти наполягали на рішучих діях відносто сепарптистів та ставлеників режиму Януковича, що досі є при владі.

«Були навіть висловлювання, що до нового керівництва - якщо громадськість буде незадоволена результатами роботи, то люстрація не мине нікого .Народ довго чекав змін у країні. Але все відбувається дуже повільно.

Виступ нового керівника, який вже сьогодні заступив на посаду, дав надію, що робота буде вестись у потрібному руслі», - пишуть у блозі.

За результатами зустрічі, громадськість запропонувала новому керівнику підписати "Декларацію про взаємодію між Управлінням Служби безпеки України в Дніпропетровській області та громадськістю Дніпропетровщини". Підписів поки обидві сторони не ставили.

Комментарии
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет