Активісти Дніпропетровська просять допомогти зупинити реваншистів

29.10.2015 16:16

Місцеві вибори продемонстрували готовність українців назавжди покінчити із минулим свавіллям Януковича та його друзів. Єдиний регіон, де недобитки Партії Регіонів під прапорами «Опозиційного блоку» змогли підняли голову, стала Дніпропетровщина. Проте, як заявляють місцеві активісти та журналісти, цей реванш виявився штучним.

«На Дніпропетровщині ми зафіксували безпрецедентне використання адміністративного ресурсу. Причому під таким ресурсом мається на увазі саме колишні «регіонали», які подекуди лишилися керівниками певних місцевих органів саморегулювання та державних структур», - пише у своєму блозі відомий дніпропетровський журналіст Андрій Мусієнко. За його словами під дулами автоматів у Кривому Розі відбувався підрахунок голосів за мера Юрія Вілкула. Його син, відомий як віце-прем’єр-міністр в уряді Азарова, творив правовий безлад у обласному центрі, де всупереч усім екзит-полам нарахували перемогу «Опозиційному блоку» на виборах до міськради та самому Олександру Вілкулу на виборах мера.

Читайте також: Вилкул не спешит соглашаться на дебаты

Як пишуть деякі ЗМІ, нині у Дніпропетровську триває пресинг виборців. На великих підприємствах керівництво під загрозою звільнення вимагає у робітників не тільки проголосувати за Вілкула у другому турі та ще й принести фотографію бюлетеня (тобто штовхає людей на порушення ч. 1 ст. 160 Кримінального Кодексу – до 2 років позбавлення волі). Студентів міста залякують відрахуванням з вишів та відправленням у зону АТО. Молодих матерів таким саме чином вимушують зробити «правильний вибір» в обмін на місця у дитсадочках для малечі.

«Дніпропетровці відчувають, ніби повернувся 2004 рік, коли так само всіх зганяли на вибори Януковича. Але тоді своє голосне «ні» сказала уся країна. А нині ми на самоті із проблемами. Із реваншистами, із зоною АТО в кількох сотнях кілометрів, із загрозою втратити роботу як найцінніше, що є у людей», - каже Андрій Мусієнко. Він закликає усіх небайдужих українців приєднатися до останньої надії дніпропетровців – до петиції Президенту України Петру Порошенко (https://petition.president.gov.ua/petition/8647). «Якщо паде Дніпропетровськ, то реванш регіоналів всією країною буде неминучим», - додає журналіст.

Читайте також: У другому турі Вілкул перейде до агресивної кампанії, – політолог

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Комментарии
Оленев
01.11.2015
Вилкул позиционирует себя как просто нереального героя в Днепропетровске. Может быть и так, но что он сделал для города, какое он вообще отношение имеет к этим округам. Уже эти вопросы заставляют задуматься о том, что для него это не более чем возможность попасть во власть, то есть он просто хочет использовать избирателя, бросить ему кость, а избиратели дадут сыну кресло городского головы Днепропетровска, а папе - местечко в Кривом Роге, но так уже не будет
Шипило
31.10.2015
Не смотря на все фальсификации, Вилкулу не удалось победить Филатова. Впереди второй тур, который расставит все по своим местам. Уверен, что победит именно представитель УКРОПА, ведь теперь не будут рассеяны голоса людей между другими представителями демократического лагеря
Леша
29.10.2015
Вилкул работал и в правящей партии и в оппозиции, а сейчас вот вообще на стороне сепаратистов фактически - он ведь в Оппоблоке. Выбирать перебежчика, лгуна и сепаратиста мэром - это себя не уважать.
Макс
29.10.2015
Вилкул - это один из остатков правления Януковича, которые засоряют нашу страну и с этим надо бороться. Если мы хотим, чтобы наша страна развивалась, то нужно всячески пресекать коррупцию, воровство и откаты, а их двигает Вилкул и ему подобные.
Аннет
29.10.2015
Наша страна пережила не лучшие времена и сейчас переживает последствия деятельности регионалов... Нельзя снова допустить их до власти, мы достаточно страдали!
Надежда
29.10.2015
Всем порядком уже надоела деятельность Вилкула. Все мы помним о последствиях его губернаторства, о том, сколько денег было украдено и сколько предприятий отжато. Такого мэра нам не надо!
Днепр
29.10.2015
Сплошное вранье!!! Да и работающих предприятий в стране почти не осталось!!! Уже доскакались, дальше некуда!!!!!
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет