Активісти Дніпропетровська просять допомогти зупинити реваншистів

29.10.2015 16:16

Місцеві вибори продемонстрували готовність українців назавжди покінчити із минулим свавіллям Януковича та його друзів. Єдиний регіон, де недобитки Партії Регіонів під прапорами «Опозиційного блоку» змогли підняли голову, стала Дніпропетровщина. Проте, як заявляють місцеві активісти та журналісти, цей реванш виявився штучним.

«На Дніпропетровщині ми зафіксували безпрецедентне використання адміністративного ресурсу. Причому під таким ресурсом мається на увазі саме колишні «регіонали», які подекуди лишилися керівниками певних місцевих органів саморегулювання та державних структур», - пише у своєму блозі відомий дніпропетровський журналіст Андрій Мусієнко. За його словами під дулами автоматів у Кривому Розі відбувався підрахунок голосів за мера Юрія Вілкула. Його син, відомий як віце-прем’єр-міністр в уряді Азарова, творив правовий безлад у обласному центрі, де всупереч усім екзит-полам нарахували перемогу «Опозиційному блоку» на виборах до міськради та самому Олександру Вілкулу на виборах мера.

Читайте також: Вилкул не спешит соглашаться на дебаты

Як пишуть деякі ЗМІ, нині у Дніпропетровську триває пресинг виборців. На великих підприємствах керівництво під загрозою звільнення вимагає у робітників не тільки проголосувати за Вілкула у другому турі та ще й принести фотографію бюлетеня (тобто штовхає людей на порушення ч. 1 ст. 160 Кримінального Кодексу – до 2 років позбавлення волі). Студентів міста залякують відрахуванням з вишів та відправленням у зону АТО. Молодих матерів таким саме чином вимушують зробити «правильний вибір» в обмін на місця у дитсадочках для малечі.

«Дніпропетровці відчувають, ніби повернувся 2004 рік, коли так само всіх зганяли на вибори Януковича. Але тоді своє голосне «ні» сказала уся країна. А нині ми на самоті із проблемами. Із реваншистами, із зоною АТО в кількох сотнях кілометрів, із загрозою втратити роботу як найцінніше, що є у людей», - каже Андрій Мусієнко. Він закликає усіх небайдужих українців приєднатися до останньої надії дніпропетровців – до петиції Президенту України Петру Порошенко (https://petition.president.gov.ua/petition/8647). «Якщо паде Дніпропетровськ, то реванш регіоналів всією країною буде неминучим», - додає журналіст.

Читайте також: У другому турі Вілкул перейде до агресивної кампанії, – політолог

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Комментарии
Оленев
01.11.2015
Вилкул позиционирует себя как просто нереального героя в Днепропетровске. Может быть и так, но что он сделал для города, какое он вообще отношение имеет к этим округам. Уже эти вопросы заставляют задуматься о том, что для него это не более чем возможность попасть во власть, то есть он просто хочет использовать избирателя, бросить ему кость, а избиратели дадут сыну кресло городского головы Днепропетровска, а папе - местечко в Кривом Роге, но так уже не будет
Шипило
31.10.2015
Не смотря на все фальсификации, Вилкулу не удалось победить Филатова. Впереди второй тур, который расставит все по своим местам. Уверен, что победит именно представитель УКРОПА, ведь теперь не будут рассеяны голоса людей между другими представителями демократического лагеря
Леша
29.10.2015
Вилкул работал и в правящей партии и в оппозиции, а сейчас вот вообще на стороне сепаратистов фактически - он ведь в Оппоблоке. Выбирать перебежчика, лгуна и сепаратиста мэром - это себя не уважать.
Макс
29.10.2015
Вилкул - это один из остатков правления Януковича, которые засоряют нашу страну и с этим надо бороться. Если мы хотим, чтобы наша страна развивалась, то нужно всячески пресекать коррупцию, воровство и откаты, а их двигает Вилкул и ему подобные.
Аннет
29.10.2015
Наша страна пережила не лучшие времена и сейчас переживает последствия деятельности регионалов... Нельзя снова допустить их до власти, мы достаточно страдали!
Надежда
29.10.2015
Всем порядком уже надоела деятельность Вилкула. Все мы помним о последствиях его губернаторства, о том, сколько денег было украдено и сколько предприятий отжато. Такого мэра нам не надо!
Днепр
29.10.2015
Сплошное вранье!!! Да и работающих предприятий в стране почти не осталось!!! Уже доскакались, дальше некуда!!!!!
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет