Акцию по сбору ртутных ламп у населения в Днепре сделали бессрочной

04.05.2017 12:46

В апреле экологи Днепра провели акцию по сбору отработанных ртутных ламп у горожан с последующей их утилизацией. Как оказалось, акция по сбору ламп будет бессрочной, а экологи собираются выйти в рейд по офисам и торговым центрам Днепра.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Глава общественного совета при экологической инспекции Днепропетровской области Татьяна Лампика сообщила, что в результате акции собрали 556 ламп у жителей Днепра. Еще 200 после праздников привезут из Терновки. С компанией-переработчиком был подписан акт приема-передачи. 

«Мы потратили на проведение акции 40 тыс. грн, — говорит Татьяна Лампика, — Нашей целью было не просто собрать имеющиеся в наличии ртутные лампы, но и разъяснить людям опасность неправильного обращения с отходами и необходимость сортировки мусора».

По словам Татьяны Лампики, сегодня в области обращения с отходами общественные активисты делают работу, которую обязаны делать государственные органы.

На этом акция по сбору ртутных ламп не закончена. Общественные экологические инспекторы собираются пойти в офисные и торговые центры и проверить, куда их владельцы девают отработанные ртутные лампы. «Срок службы ртутной лампы — 4 месяца, — говорит Татьяна Лампика, — В среднем 3-этажный деловой центр «производит» более тысячи отработанных ртутных ламп в год. Куда они деваются? Чаще всего, серые перевозчики вместе с другими отходами сваливают их в посадках на стихийных свалках. Учитывая, что 1 разбитая ртутная лампа отравляет 1 кв. м площади, это огромная проблема!».

Жители Днепра, которые используют ртутные лампы в быту, смогу сдать их даже после завершения акции. Каждый будний день с 9 до 18 их можно приносить по адресу: ул. В. Мономаха, 6, оф. 210-203.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю