Адвоката Дмитрия Погребова арестовали за шпионаж в пользу России, - СМИ

25.10.2016 09:47

Адвокат Андрей Цыганков, который ведет дело депутата-беглеца от «Воли народа» Александра Онищенко, а также с недавних пор представляет интересы бывшего первого заммэра Днепра Дмитрия Погребова, взят под стражу. Цыганкова задержали 24 октября в VIP-терминале международного киевского аэропорта «Борисполь», сообщает "Днепропетровская панорама" со ссылкой на газету «Сегодня.ua». По данным СМИ, ссылающихся на источник в Генеральной прокуратуре, адвокат Андрей Цыганков занимается шпионажем в пользу Российской Федерации. Адвокат-шпион имеет не только одиозных киевских клиентов, но и вполне заурядного политика из Днепра – Дмитрия Погребова.

Согласно имеющимся у редакции данным, услугами адвоката Цыганкова Дмитрий Погребов пользуется на вполне официальных позициях. Об этом свидетельствуют документы, в которых Цыганков обращается с адвокатским запросам в интересах Дмитрия Погребова. В Днепре Дмитрий Погребов известен как эксцентричный ресторатор, бывший заммэра города, со скандалом ушедший с должности. Как ранее заявляли в городском совете, увольнению Погребова послужила ситуация, когда бывший чиновник хотел единоразово погасить более чем двадцатилетнюю задолженность города перед ДТЭКом в ущерб многим социальным статьям. Обоим политикам теперь нужно как можно скорее искать замену профессиональному шпиону-юристу.

Напомним, что народного депутата Александра Онищенко и некоторых его подельников обвиняют в хищении средств компании «Укргазвидобування», что нанесло государству ущерб в размере 1,6 млрд долларов.


 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю