АМКУ відмінив результати тендеру, проведеного Дніпропетровською ОДА

07.10.2016 15:04   -
Автор:

Державний уповноважений Антимонопольного комітету України Агія Загребельська заявила, що в АМКУ розглянули скаргу ТОВ «АфінаЦентр» щодо порушення Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА законодавства при проведенні закупівлі «Капітальний ремонт дороги по вул. Комсомольська с. Наталівка Єлізаревської сільської ради Солонянського району Дніпропетровської області і винесли рішення, яким зобов’язали замовника відмінити процедуру закупівлі.
Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .
«Скаржник звернувся 29 серпня 2016 року до колегії. Враховуючи те, що підстав для залишення останньої без розгляду не було виявлено, слухання було призначено на 22 вересня 2016 року.
ТОВ «АфінаЦентр» просить в скарзі:
— скасувати рішення замовника про акцепт пропозиції конкурсних торгів ТОВ «Дорстрой — КР» та про відхилення пропозиції конкурсних торгів скаржника;
— зобов’язати замовника провести повторну оцінку пропозицій конкурсних торгів учасників.
30 серпня 2016 року Колегією було направлено замовнику лист з вимогою надання пропозицій конкурсних торгів учасників процедури та пояснень по суті скарги.
За 23 дні замовником так і не були надані витребувані документи, зв’язку з чим слухання перенесли на 7 жовтня 2016 року.
29.09.16 р. замовником було надано витребувані колегією документи (через 30 днів).
Свої пропозиції подали:
— ТОВ «Новатор Білдінг» (допущено до оцінки);
— ТОВ «Дорстрой-КР» (визначено переможцем);
— ПП «Мелік» (відхилено);
— Скаржник (відхилено).
У ході розгляду скарги колегією встановлено:
— пропозиція скаржника була правомірно відхилена;
— пропозиція переможця не відповідала вимогам документації (з тієї ж підстави, з якої була відхилена пропозиція скаржника) та повинна була бути відхилена замовником;
— замовником було застосовано дискримінаційний підхід під час розгляду та оцінки пропозицій», — розповіла вона.

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , ,